2013-10-31

ROZRYWKA

Don Jon tylko dla kobiet

Tagi: film
We wtorek 5 listopada w ramach projektu „Kino na obcasach” odbędzie się pokaz komedii „Don Jon” z Josephem Gordonem-Levittem oraz Scarlett Johansson w rolach głównych.


 

 


5 listopada podczas „Kina na obcasach”, jego uczestniczki będą mogły obejrzeć 10 dni przed premierą przebojową komedię „Don Jon”, w której Joseph Gordon-Levitt wciela się w przystojnego seksoholika, a Scarlett Johansson jest niepoprawną romantyczką. O tym jak potoczą się ich losy po spotkaniu i czy będzie to love story z happy endem panie uczestniczące w listopadowym spotkaniu w ramach cyklu „Kino na obcasach” dowiedzą się jako pierwsze.

Bilety na listopadowe Kino na obcasach już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Plan wieczoru kolejnego w tym miesiącu Kina na obcasach można znaleźć na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/kobiety/kino-na-obcasach-don-jon/

Partnerami listopadowego Kina na obcasach są: Lancia Ypsilon oraz Kinder Bueno.

O projekcie:
Kino na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie dla Pań, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie raz w miesiącu we wtorek o godz.: 20:00. Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań.

Komentarze (1)

sylvana (2013-10-31 23:52:25)
Super impreza,
chodzę co miesiąc z moja przyjaciółką  i szczerze polecam bo jest super a przed pokazem dodatkowo mnóstwo atrakcyjnych konkursów,które uwielbiamy :)))
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar