2013-10-30

Usta

Intensive Moisturizing Cocoa Butter Lip Balm Himalaya Herbals

Podczas zbliżających się słot i mrozów koniecznie należy pamiętać o ochronie warg. A czy może być coś przyjemniejszego niż balsam do ust o zapachu kakao – taki jak Intensive Moisturizing Cocoa Butter Lip Balm Himalaya Herbals?


 

 


Za uroczy zapach tego ochronnego balsamu odpowiada duża zawartość naturalnego masła kakaowego. To bogate źródło witaminy E, która odbudowuje i regeneruje delikatną powierzchnie warg. Ten naturalny tłuszcz roślinny zapewnia intensywne nawilżenie ust, wygładza i poprawia ich strukturę. Dzięki właściwościom natłuszczającym masła kakaowego, efekt nawilżenia utrzymuje się na dłużej.

To jednak nie wszystko: w składzie balsamu znajdziemy także wyciąg z egzotycznego, rosnącego na zboczach Himalajów i uznawanego przez tubylców za święte, drzewa Sal (Shorea robusta). Od wieków znany w medycynie ajurwedyjskiej damarzyk mocny odżywia skórę, dostarczając jej wielu mikroelementówi przy tym gwarantuje długotrwały efekt nawilżenia.

Intensywnie nawilżający i wygładzający balsam do ust chroni skórę warg przed pękaniem, wysychaniem i pierzchnięciem. Naturalne składniki zapewnią ustom zdrowy i ponętny wygląd.

Nie zawiera nafty, sztucznych barwników ani konserwantów.

Cena – ok. 5,99 zł
Pojemność – 4,5 g

Komentarze (1)

karo (2013-11-11 23:33:54)
wazelina
ja wolę wazelinkę flosleka, też czekoladową :) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar