2013-10-28

Pielęgnacja ciała

EpilFeet - intensywnie złuszczająca maska do stóp

Stopy nie zawsze wyglądają jak w reklamie. Zgrubiała skóra wygląda dość krępująco, a i potrafi zaboleć. Uciskane i niedostatecznie ukrwione komórki stóp mają większą tendencję do obumierania. Ze względu na ucisk, komórki keratynowe nie ulegają rozbiciu, co uniemożliwia naturalny proces złuszczania. Na stopach tworzy się twarda warstwa martwej skóry, często bardzo suchej i popękanej. Niezwykle istotną kwestią jest prawidłowa pielęgnacja stóp. Konieczne jest systematyczne usuwanie zrogowaciałego naskórka.

 

 


EpilFeet
Intensywnie złuszczająca maska do stóp w formie wygodnych skarpetek

Estetycznie i zdrowo!
Maska do stóp EpilFeet, opiera się o aktywny kompleks kwasów, który rozbijając nagromadzone komórki keratynowe, umożliwia skuteczne złuszczanie martwego, zrogowaciałego naskórka. Maska normalizując cykl złuszczania, wspomaga odnowę, regenerację i intensywne wygładzenie skóry stóp oraz zapobiega powstawaniu silnych zrogowaceń. Produkt jest bezpieczny i nieinwazyjny - usuwa martwy naskórek podczas pierwszego użycia, nie naruszając żywych komórek. Preparat opiera się o kwas mlekowy, salicylowy, glikolowy i cytrynowy, glicerynę, mocznik, oraz witaminę E.


Maska EpilFeet usuwa zrogowaciały naskórek, wygładza, eliminuje modzele i pękające pięty oraz poprawia zapach stóp.

Dostępna jest w dwóch rozmiarach: skarpetki dla kobiet i dla mężczyzn.

Cena około 99.00 pln, 1 para  w opakowaniu.

Komentarze (1)

Gosiaczek (2013-11-25 00:28:14)
bardzo dobry produkt
 Kupiłam maskę z pewną nieśmiałością. Cena nie jest jakaś bardzo niska ale mam straszne modzele na podbiciu no i poękane pięty. Miałam zamiar umówić się na zabieg u kosmetyczki ale wczesiej wpadłam na tą maskę, koleżanka zasugerowała. Powiem, Wam że to byłu ostatnio najlepiej wydane pieniądze na moje stopy :) nawet z nowych butów się tak nie ciszyłam jak z tego że wreszcie, bez bólu mogę założyć buty na wysokim obcasie :) maska super się sprawdza na usuwanie przerostów, modzeli. Naprawdę fajny produkt, prosty do zastosowania w warunkach domowych.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar