2013-10-27

Włosy

Twój włos ma głos!

Gdy Twoje włosy wymagają pielęgnacji i regeneracji… zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Twoich włosów. Wybierz odżywkę do włosów z ekstraktem z henny która znana jest z właściwości regenerujących i kondycjonujących.  Wszystko po to, abyś była zadowolona ze swoich włosów.

 

 


Szampony z serii Henna Color podtrzymują kolor włosów, równocześnie je odżywiając. To wyjątkowe połączenie sprawi, że będziesz naprawdę szczęśliwa!

Szampon do włosów czarnych i ciemnych
Ożywia i podtrzymuje kolor włosów czarnych i ciemnych, naturalnych i farbowanych. Zawiera naturalny ekstrakt z kory dębu, proteiny pszenicy i aminokwasy. Pielęgnuje, pogłębia kolor oraz ułatwia rozczesywanie włosów.


ODŻYWKA DO WŁOSÓW z ekstraktem henny
Zawiera naturalny ekstrakt z henny, który regeneruje, wzmacnia i odżywia strukturę włosów, zmniejszając łamliwość końcówek. Włosy stają się jedwabiste w dotyku i pełne blasku.

Do pielęgnacji  wszystkich rodzajów włosów. Szczególnie polecana do stosowania po użyciu szamponów serii Henna Color.

Sposób użycia: odżywkę wmasować w wilgotne włosy. Pozostawić przez 2-3 min. Dokładnie spłukać. W przypadku dostania się odżywki do oczu natychmiast przemyć je wodą.

W ofercie dostępne są również szampony do włosów blond, brązowych, rudych i w odcieniach czerwieni. Szampony z serii Henna Color podtrzymują kolor włosów, równocześnie je odżywiając.

To wyjątkowe połączenie sprawi, że będziesz naprawdę szczęśliwa!


Opakowanie: 250 ml
Cena: ok. 7 zł
  

Komentarze (1)

czarna (2013-10-31 14:42:27)
do włosów czarnych
potrzebuje właśnie szampon do moich czarnych włosów, może ten byłby dobry?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar