Diky

2013-10-12

Twarz

Smokey Eye - nowości marki Bobbi Brown

„W tym sezonie makijaż smokey eye to przede wszystkim idealnie podkreślone rzęsy i bogaty w pigmenty liner”.

 

 


Jeśli mowa o kultowym makijażu oczu, to nic nie może się równać ze zmysłowym, a jednocześnie wysublimowanym makijażem smokey eye.

Przedstawiamy nowy tusz do rzęs Smokey Eye Mascara - kruczoczarną formułę, która zapewnia spektakularny efekt. Już za pierwszym pociągnięciem dodaje rzęsom objętości, wydłuża i sprawia, że wyglądają oszałamiająco.

Nowa kredka do oczu Smokey Eye Kajal Liner, to bogata w pigmenty, łatwa do rozcierania formuła, którą można stosować nawet do obrysowania wewnętrznej krawędzi oka.
To nowy hit sezonu!


Nowość,
Smokey Eye Mascara


Nowa Smokey Eye Mascara podkreśla oczy i sprawia, że są bardziej wyraziste. Ten nasycony pigmentem tusz pokrywa rzęsy intensywną, głęboką czernią i natychmiastowo je rozdziela dodaje im objętości i wydłuża. Ta wyjątkowa formuła zapewnia spektakularne rezultaty, jednocześnie nie zbijając się w grudki i nie osypując. Idealnie przywiera do rzęs, dzięki czemu daje oszałamiający, długotrwały efekt, który jest odporny na pot, wilgoć i rozmazywanie.

Jak działa

Wyjątkowa technologia/wyjątkowe składniki

Formuła

Tradycyjne tusze do rzęs, które obiecują spektakularny efekt uzyskują go poprzez sklejenie rzęs. Wyjątkowość Smokey Eye Mascara polega na tym, że za zaledwie jednym pociągnięciem szczoteczki idealnie rozdziela rzęsy i zapewnia im niesamowitą objętość, dzięki wykorzystaniu naturalnej kombinacji gum, wosków i olejków, takich jak wyciąg z korzenia cykorii i guma arabska. Zawartość tej naturalnej mieszanki i pudrów zapewnia Smokey Eye Mascara kremową konsystencję, co pozwala warstwową aplikację i osiągnięcie niesamowitych rezultatów.

Szczoteczka

Szczoteczka Smokey Eye Mascara składa się jest z dwóch części: cylindrycznej i stożkowej/zwężonej końcówki, a każda z nich pełni wyjątkową funkcję. Część cylindryczna chwyta i rozczesuje rzęsy, natomiast mała zwężona końcówka dociera nawet do najkrótszych i najbardziej niedostępnych rzęs. Takie połączenie umożliwia poprawne rozprowadzenie tuszu, aby przy każdym pociągnięciu szczoteczką rzęsy pokrywała maksymalna ilość formuły, gwarantując tym samym spektakularny efekt.

Sugerowana cena detaliczna: 115 zł

 


Nowość,
Smokey Eye Kajal Liner

Nowy Smokey Eye Kajal Liner Bobbi Brown z gąbeczką do rozcierania to niezwykle nasycona, bogata w pigmenty formuła, która bez trudu, za jednym pociągnięciem zmienia makijaż oka z subtelnego w zmysłowy. Ta kremowa, zachowująca wierność koloru kredka idealnie podkreśla oczy i umożliwia wszechstronną aplikację. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na delikatny, stonowany i elegancki makijaż na dzień, czy roztartą i seksowną wersję smokey eye na wieczór, Smokey Eye Kajal Liner sprawi, że twoje oczy będą bardziej wyraziste i podkreślone. To nowy hit sezonu!

Jak działa

Wyjątkowa technologia/wyjątkowe składniki

Formuła

Smokey Eye Kajal Liner został opracowany z wykorzystaniem nasion palmy i wosku z owocu japońskiego, a także wysoko skoncentrowanego pigmentu, aby stworzyć kremową, łatwą do rozcierania formułę. Ta niewysuszająca mieszanka zapewnia jedwabiście gładką aplikację dokładnie tam, gdzie chcesz, bez potrzeby szarpania i naciągania powieki oraz intensywny, równomierny efekt kolorystyczny.

Jak stosować

Obrysuj oczy od zewnętrznych do wewnętrznych kącików, trzymając się jak najbliżej linii rzęs. Aby uzyskać wyrazisty efekt smokey eye, delikatnie rozetrzyj liner przy użyciu wbudowanej gąbeczki. Dokończ, aplikując Smokey Eye Mascara.

Dostępny w 6 kolorach: Noir, Black Coffee, Pacific, Black Amethyst, Jade and Storm

Sugerowana cena detaliczna: 106 zł

 
Kolekcja dostępna od września 2013 w poniższych perfumeriach Douglas: 

- Warszawa: Galeria Mokotów,  Złote Tarasy, Promenada, Arkadia
- Poznań: Stary Browar
- Kraków: Galeria Krakowska
- Szczecin: Kaskada
- Wrocław: Galeria Dominikańska
- Katowice: Silesia City Center
- Gdańsk: Galeria Bałtycka
- Łódź: Galeria Łódzka
- Zielona Góra: Focus Park
- Olsztyn: Galeria Alfa
- Bydgoszcz: Focus Park
- Kielce: Galeria Echo
- Bielsko-Biała: Galeria Sfera

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar