2013-09-28

ROZRYWKA

Ewelina Lisowska po raz pierwszy na wielkim ekranie

Tagi: film, plotki
Już w listopadzie na ekranach pojawi się „Rysiek Lwie Serce”, animacja z polskim dubbingiem. Głosu jednej z głównych bohaterek, przyjaciółce Ryśka, użyczyła Ewelina Lisowska, debiutująca na wielkim ekranie.


 


NATALIA to zadziorna dziewczyna, która nie tylko kibicuje Ryśkowi na jego rycerskiej drodze, ale także podczas jego ostatniej misji. Podobnie jak chłopak, znajduje się ona w życiowym potrzasku, a los nie uśmiechnie się do niej, dopóki będzie usługiwała w gospodzie. Otwarci, dzielni i dowcipni, Natalia i Rysiek natychmiast się dogadują, a gdy on wybawia ją od jej okropnej pracy, ich przyjaźń rozkwita.
 
„Wydaje mi się, że Natalia i ja mamy dużo wspólnego”, mówi wokalistka. „Obie walczymy o swoje marzenia, jesteśmy dość charakterystyczne”, dodaje. Artystka debiutuje w roli aktorki podkładającej głos. Jaka jest Ewelina w roli Natalii widzowie będą mogli się przekonać już 15 listopada*
 
*w październiku odbędą się pokazy przedpremierowe – będziemy Państwa o tym informować
 
Reżyseria wersji polskiej: Anna Apostolakis („Niesamowity Spider-Man”, „Artur robi Gwiazdkę”, „Shrek Forever”, „Koralina i tajemnicze drzwi”)
 
Obsada:
·         Marcin Hycnar(głos: „Jeż Jerzy”, „Kung Fu Panda”)
·         Krzysztof Ibisz (głos: „Kometa nad doliną Muminką”)
·         Ewelina Lisowska (piosenkarka, uczestniczka programu X Factor)
·         Katarzyna Kwiatkowska (głos: „Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości”, „Muppety”, „Mulan II”, „Wygraj randkę”, „Shrek”)
·         Jarosław Boberek (głos: „Madagaskar”, „Epoka lodowcowa”, „Happy Feet: Tupot małych stóp”)
·         Maria Czubaszek (scenariusze: „BrzydUla”, „Na Wspólnej”, „Psie serce”, „Lot 001”)
 
Gatunek: animowany
Produkcja: Hiszpania 2013
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

 
Przezabawna i pełna szalonych przygód opowieść o dzielnym chłopcu, który chciał być rycerzem, a także o krokodylu, który nie bardzo chciał być smokiem.
 
Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca – doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka. 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar