Diky

2013-09-25

Twarz

Makijaż inspirowany stylem gwiazd lat 40-stych

Klasyka dlatego jest klasyką, że nigdy nie wychodzi z mody. To, co było cenione i uznane za piękne 50 lat temu, wciąż jest eleganckie i wciąż może być modne. Przykładem delikatnie uwspółcześnionej klasyki jest jedna z nowych propozycji makijażu na sezon jesienno-zimowy – przygotowana przez specjalistów Golden Rose stylizacja inspirowana filmowymi gwiazdami lat 40-stych. Elegancja i wyrafinowanie przestają być domeną znanych aktorek, a mogą stać się cechami każdej z nas.

 
W tej kompozycji największą uwagę przykuwają usta i oczy. Kształt warg podkreślony jest przez kontrast intensywnej czerwieni szminki z serii Ultra Rich Color z fajansową cerą. Połysku dodaje ustom błyszczyk z serii Pearl Gloss Lipgloss, którego mikroperełki uwypuklają zmysłowość warg.

Kontur oczu został podkreślony cieniutką czarną linią Precision Liner oraz podmalowany złotawobrązową kredką do oczu. W tej tonacji, ale jeszcze z dodatkiem ciemnej szarości, utrzymany jest także efekt smoky-eye, otrzymany dzięki cieniowi do powiek Wet & Dry. Zmysłowym uzupełnieniem całości są długie i gęste rzęsy. Maksymalne podniesienie i dokładne pokrycie aż po same końcówki włosków zapewnia Sexy Black Mascara.

Obydwa elementy – oczy i usta – wyróżniają się na tle idealnie gładkiej cery. Porcelanowe policzki to efekt zastosowania lekkiego podkładu Liquid Powder Mineral Foundation, który perfekcyjnie pokrywa wszystkie niedoskonałości skóry, jednak bez efektu maski. Jednolity kolor cery jest bazą dla różu z serii Terracotta Blush-on (do tego konkretnego makijażu użyto numeru 09). Wystarczy użyć niewielkiej ilości, ponieważ zadowalający jest subtelny efekt muśnięcia różem. Całość epatuje kobiecą zmysłowością i elegancją.

Kosmetyki użyte do makijażu :

Cienie do powiek Wet & Dry nr 07
Kredka do oczu KA3048
Precision Liner
Sexy Black Mascara
Pomadka Ultra Rich Color nr 49
Błyszczyk do ust Pearl Gloss Lipgloss nr 09
Podkład Liquid Powder Mineral Foundation
Terracotta Blush-on nr 09
 

UWAGA:

Jeszcze dziś konkurs z firmą Golden Rose.

Komentarze (1)

NekropolisQueen (2013-09-25 21:45:39)
śliczne
Strasznie podobają mi się te makijaże, ten i poprzedni grunge, modelki i ich fryzury również
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar