2013-09-07

Oczy

Krystaliczne płatki na okolice ust

Kiedy procesy starzenia się skóry przybierają na sile, coraz bardziej widoczne i kłopotliwe zaczynają być zmarszczki nosowo- wargowe. Zaniedbanie pielęgnacji tego delikatnego miejsca na twarzy, prowadzi do przyśpieszenia procesu tworzenia się „bruzd” biegnących od kącików ust do skrzydełek nosa. Zapewniając skórze odpowiednie nawilżenie i wygładzenie można opóźnić efekt upływu czasu. Laboratorium MARION Kosmetyki stworzyło w tym celu nowe płatki do bruzd nosowo- wargowych, które pomogą przywrócić harmonię rysów twarzy. Są one zatopione w aktywnym serum, zawierającym m.in.  kolagen i elastynę, które zapewniają skórze odpowiednią sprężystość i elastyczność.
 

 


Kolagenowa maseczka na okolice ust w postaci idealnie wyciętych płatków, zatopionych w aktywnym serum, zawierającym czysty kolagen morski. Dzięki specjalnej strukturze płata, składniki aktywne w chwili kontaktu ze skórą wnikają do najgłębszych warstw naskórka.  Specjalna formuła anti-age stworzona została w celu opóźnienia procesu starzenia się skóry i przeciwdziałania powstawaniu zmarszczek nosowo- wargowych.

Kształt płatków to wynik długotrwałych badań. Perfekcyjnie dopasują się do każdej twarzy, dzięki czemu mogą skutecznie działać w newralgicznych miejscach.


KRYSTALICZNE PŁATKI NA OKOLICE UST zawierają:
•    KOLAGEN
•    ELASTYNĘ
•    ARGININĘ
•    EKSTRAKT Z LUKRECJI
•    KWAS HIALURONOWY

Skład jest innowacyjny, inny aniżeli w pozostałych produktach tej serii.
Stałym składnikiem jest kolagen i kwas hialuronowy. Pozostałe składniki aktywne zostały dobrane w ten sposób, by skutecznie walczyć z objawami starzenia się skóry.

Efekt działania widoczny już po pierwszym użyciu. Płatki doskonale sprawdzą się przed wielkim wyjściem.

Cena 2 płatki - ok. 5 zł

ŁATWY SPOSÓB APLIKACJI 

1.    Dokładnie umyć i wysuszyć twarz.
2.    Po otwarciu saszetki oderwać plastikową część. By uzyskać najlepszy efekt użyć płatków jak najszybciej po otwarciu saszetki.
3.    Wyjąć płatek z opakowania.
4.    Umieścić płatki wokół ust,  tak aby przylegały do skóry.
5.    Odczekać 30 minut.
6.    Zdjąć płatki. Niewchłonięty żel wmasować.  Nie zmywać wodą.

 

Komentarze (3)

Ulka (2014-01-14 11:32:42)
;
 Dobre płatki na szybką poprawę okolic ust.Napinają,nawilżają,polecam.
Lalka (2013-11-09 17:00:13)
wygładzaja
 Zgadzam się z poprzedniczka,płatki doskonale się spisują. Skóra miekka i delikatna.Także polecam
Tina (2013-10-08 13:18:23)
Napinają
 Swietny pomysł z tymi płatkami, są doskonałe przed szybkim niespodziewanym wyjsciem. Napinają,wygładzają pozostawiają delikatną skórę.Polecam
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar