Diky

2013-08-13

Twarz

Wazelina do demkijażu oczu

Dobrze wytuszowane, długie i podkręcone rzęsy są niewątpliwie atrybutem kobiety. Zalotne spojrzenie robi wrażenie na każdym mężczyźnie, problem pojawia się dopiero w momencie demakijażu. Skóra wokół oczu jest niezwykle cienka i delikatna. To przecież tu pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Z tego względu, pielęgnacja skóry w okolicach oczu oraz prawidłowy demakijaż są bardzo ważne.  Dzięki BALMS AWAY marki The Balm zabieg demakijażu będzie prawdziwą przyjemnością i dodatkowo odżywi i nawilży skórę.

 

 


Wazelina do demakijażu oczu BALMS AWAY wzbogacona o witaminy A, C, E oraz mieszankę steroli i lipidów pochodzenia roślinnego to idealny preparat nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Zawarte w nim witaminy oraz lipidy sprawiają, że skóra odzyskuje swą elastyczność i staje się niezwykle gładka. Co więcej, BALMS AWAY doskonale sprawdzi się w podróży i w podręcznej torebce. Wygodne opakowanie przypominające krem do twarzy oraz stała konsystencja produktu gwarantują, że nic się nie wydostanie na zewnątrz. Dodatkowo, w typowym dla marki THE BALM duchu, kosmetyk posiada oryginalny design.

Stosowanie:
Nałóż odrobinę balsamu na zamkniętą powiekę i rozprowadzaj okrężnymi ruchami usuwając tym samym makijaż. Następnie usuń wazelinę wacikiem i ciesz się niesamowitym efektem.

Pojemność: 90 g, Cena: 54 zł. 
 

Komentarze (2)

slena1986 (2013-08-15 23:19:50)
:D
Ciekawy produkt:) Może będzie lepszy nić moje mleczko do demakijarzu?:) 
Ciekawska Magdalena (2013-08-14 22:20:18)
:)
OO niespodziewałabym się, że wazelina może służyć do zmywania ;D
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar