2013-07-11

ROZRYWKA

Relacja z narodzin królewskiego potomka na kanale E!

Tagi: plotki
W jaki sposób rodzina królewska przygotowuje się do narodzin potomka księżnej Catherine i księcia Williama? Czy przyszli rodzice wybrali już dla niego imię? Reporterzy stacji E! będą śledzić na bieżąco związane z narodzinami wydarzenia, szukając odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Najświeższe informacje, zdjęcia, materiały wideo są już dostępne na stronie www.eonline.com/royals.Reporterzy stacji E! na bieżąco śledzą i relacjonują przygotowania rodziny królewskiej do narodzin pierwszego dziecka Kate i Williama. Rozmawiają z ekspertami brytyjskiej monarchii, dziennikarzami, autorami królewskich biografii, przyjaciółmi i bliskimi pary. Dowiadują się, w jaki sposób księżna przygotowuje się do porodu, czy zaopatrzyła się w ubranka dla swojej pociechy, a także czy przyszli rodzice wybrali już imię.

Widzowie kanału E! mieli już okazję obejrzeć program Kate and Will: Happily Ever After, dzięki któremu poznali historię miłości tytułowych bohaterów. Teraz, stacja E!, podobnie jak cała Wielka Brytania,
z niecierpliwością oczekuje narodzin córki lub syna książęcej pary. Catt Sadler i Brit Melanie Bromley -dziennikarze kanału E! będą relacjonować widzom wszystkie najświeższe wydarzenia.

Wszystkie materiały prosto z Londynu są dostępne na www.eonline.com/royals. Relacja z narodzin dziecka książęcej pary będzie emitowana w serwisie E! Wiadomości.
Emisja E! Wiadomości: od poniedziałku do piątku w godz. 9.40, 12:45, 17:00, 20:00, soboty w godz. 10:00, 15:00, niedziele o godz. 23:30.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar