Diky

2013-06-24

Czy wiesz, że...

Specjalista od nawilżania oczu

HIALEYE 0,2% to nawilżające krople do oczu firmy ADAMED. Zwiększając stabilność filmu łzowego gałki ocznej, chronią jej powierzchnię, przynoszą ulgę i poprawiają komfort widzenia.
Zaczerwienione, zmęczone, suche i piekące oczy to częsta dolegliwość w dzisiejszych czasach. Problem dotyczy osób, które spędzają wiele czasu przed ekranem komputera, telewizora, w pomieszczeniach z wysuszonym przez klimatyzację czy ogrzewanie powietrzem. Na dolegliwości narażone są też osoby, które zmuszone są do skupiania wzroku w jednym miejscu przez dłuższy czas, bez możliwości częstego mrugania, na przykład podczas prowadzenia samochodu lub wykonywania prac, wiążących się z dużą precyzją. Uczucie dyskomfortu potęguje również  palenie tytoniu i przebywanie w zadymionych pomieszczeniach.

Dzięki właściwościom nawilżającym krople HIALEYE 0,2% zmniejszają uczucie podrażnienia i pojawiające się czasem wrażenie obecności ciała obcego w oku. Preparat jest też polecany przy zapaleniu spojówek i po operacjach oka. Doskonale sprawdza się w przypadku osób noszących soczewki kontaktowe, a dzięki prawidłowemu nawilżaniu zapewnia optymalną ochronę przed Zespołem Suchego Oka.

Głównym składnikiem kropli HIALEYE 0,2% jest roztwór hialuronianu sodu 0,2%, który dzięki swoim właściwościom  powoduje optymalne nawilżanie powierzchni oka, szybkie ustąpienie uciążliwych dolegliwości, jak również działa przeciwzapalnie i chroni komórki rogówki.

Zaleca się wkraplanie jednej kropli preparatu do każdego oka, od dwóch do trzech razy dziennie.
Krople HIALEYE 0,2% firmy ADAMED są dostępne bez recepty, w aptekach na terenie całego kraju.

Cena: butelka / 10 ml –22,19 zł *
 * cena według oferty handlowej Adamed Consumer Healthcare S.A
  
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar