Diky

2013-06-17

MOTOKOBIETA

Emocjonujący weekend Gosi Rdest w Formule 4

Rywalizacja najlepszych młodych kierowców w międzynarodowym cyklu wyścigów Formuły 4 nabiera tempa. Reprezentantka Polski i jedyna przedstawicielka płci pięknej w F4, Gosia Rdest, kolejny weekend na torze może zaliczyć do udanych.

Trzecia runda wyścigów Formuły 4 odbyła się na torze Snetterton w Wielkiej Brytanii. Weekendowe zmagania bolidów przyniosły wiele emocji. Szczególnie udany dla polskiej zawodniczki był pierwszy wyścig, w którym Gosia zdołała  wyprzedzić 4 rywali i z 20 miejsca przesunąć na 16 lokatę, którą utrzymała do końca pomimo zaciekłych ataków rywali. Dzięki brawurowej jeździe Małgosia utrzymała prowadzenie w klasyfikacji nagrody „Who Zoom Award”, która zostanie przyznana zawodnikowi z największą liczbą udanych manewrów wyprzedzania w przeciągu całego sezonu. W pozostałych dwóch wyścigach Małgosia zajęła 18 i 15 miejsce. W klasyfikacji generalnej Formuły 4 Polka utrzymuje 18 lokatę.


To był kolejny bogaty w nowe doświadczenia weekend na torze.
- powiedziała po wyścigach Małgosia. Cieszę się z nawiązanej walki i faktu, że udało mi się wyprzedzić tylu świetnych kierowców. Z niecierpliwością czekam na kolejne zawody! Na razie wracam na uczelnię do Krakowa, żeby zdać ostatnie egzaminy, a potem z powrotem na tor.


Kolejne zmagania Formuły 4 odbędą się już 6 lipca na torze Oulton Park.

Wyniki sportowe Gosi można śledzić na stronie internetowej – www.gosiardest.pl oraz na Facebooku: Gosia Rdest – Life is a Race
 

Komentarze (1)

Majar (2013-10-04 15:07:21)
Konkretna Kobieta
Mało jest kobiet z psają,z zainteresowaniami innymi niż - moda,uroda,kosmetyki - kto to nazwał zainteresowaniami wogule??? A gdzie nauka,jakieś sztuki artystyczne ale na poziomie a nie popularne programy rozrywkowe łowiące marketingowe ''talenty'',hobby jakies ciekawe,jakaś wiedza,sporty - no a ta Pani jest widzę przykładem czegoś co ma mało kobiet - konkretnej pasji i zajęcia,nie każda dziewczyna chce być modelką czy piosenkarką - może chce być hokeistką/astronomem/reżyserem/pilotem śmigłowca/intelektualistką??? Uważa,że takie kobiety nalezy wspierać bo pokazywanie ciała to nie jest ŻADEN TALENT I SZTUKA!!!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar