2013-06-12

Twarz

Zobacz różnice bez skalpela – zabieg FIRST LIFT

Nowością tego roku w dermatologii estetycznej są niewątpliwie nici – First Lift. To zabieg szybki, bezbolesny i bezpieczny, nici są certyfikowane i wykonane z od lat znanego w medycynie materiału, który odnalazł nowe zastosowanie. Nici PDO (Polidioksanon) były dotychczas głównie wykorzystywane w szwach skórnych i podskórnych w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii, okulistyce.

Zabieg First Lift możemy wykonać na twarzy na: pionowe i poziome zmarszczki na czole, lifting czoła, opadające brwi, dolną powieka – worki, policzki, fałd podbródkowy, fałd marionetkowy, w celu odzyskania owalu twarzy a także w celu rewitalizacji wiotkiej i cienkiej skóry. Świetne i natychmiastowe efekty osiągniemy tą metoda na dekoldzie i szyji, a także możemy za pomocą nici modelować w zasadzie wszystkie defekty na ciele - cellulit, skórę okolicy łokci, kolan, brzucha, wykonać terapię rozstępów.Lekarz medycyny estetycznej z warszawskiej przychodni specjalistycznej „High-Med.” Dorota Bystrzanowska , specjalista dermatolog - Nić PDO jest silnym syntetycznym włóknem, po pewnym czasie (ok. 6-8 miesięcy) rozpuszczają się w tkance. Taką umieszczoną na sterylnej, bardzo cienkiej igle nitkę , wprowadzamy w określone okolice skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, pośladków, brzucha i nóg. Pobudzamy w ten sposób proces nowotworzenia się kolagenu i elastyny, wzmacniamy jędrność i napięcie skóry, uzyskujemy efekt wygładzenia zbliżony do liftingu chirurgicznego.

Wprowadzając nić PDO w skórę uzyskujemy natychmiastową poprawę jej wyglądu. Po około 10-14 dniach rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagen i elastyna). Proces tan trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 240 dni).

Otrzymane efekty estetyczne utrzymują się zazwyczaj do 2 lat.

Zabieg trwa krótko, ok. 30 minut i jest praktycznie bezbolesny. Rozpoczyna się od nałożenia znieczulenia miejscowego (krem znieczulający). Następnie lekarz zaznacza punkty wprowadzenia igieł i linie wprowadzania nici pod skórą.

Nowe „narzędzie” w rekach doświadczonych dermatologów jakim są nici PDO, znacznie rozszerza nasze możliwości w poprawie kondycji, napięcia, kolorytu skóry pacjentów. Możemy teraz skuteczniej przeciwdziałać zmarszczkom i powstrzymywać proces starzenia.

To zabieg dla wszystkich, którzy nie są gotowi na poważny zabieg chirurgiczny, a chcą osiągnąć szybko satysfakcjonujący efekt, bez czasu rekonwalescencji po zabiegu, bez bólu i w rozsądnej cenie.Lekarz  medycyny estetycznej Dorota Bystrzanowska wykonuje zabiegi First Lift  na warszawskich Bielanach w Przychodni Specjalistycznej „High-Med.” przy ul. Kasprowicza 27/2.


 

Komentarze (2)

Tina82 (2015-01-06 17:22:14)
Nici w Warszawie
Jeśli w Krakowie Mtt estetica, to w Warszawie polecam klinikę Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości. Doktor genialnie robi tam nici liftingujące i zawsze bardzo dobrze doradza. Ile nici, gdzie, dlaczego. Chyba najczęściej aplikuje je na opadające policzki kobietom po czterdziestce. Widziałam efekty, Są naprawdę spektakularne
Kiki (2014-03-12 20:43:47)
Nici PDO w Krakowie
Kiedyś nie uwierzyłabym, że aplikowanie pod skórę nici może trwać pół godziny i być bezbolesne, ale odkąd byłam na niciach w MTT Estetica, wierzę:) Zabieg rzeczywiście jest bezbolesny, bo poprzedza go nakremowanie twarzy kremem znieczulającym. Jest też szybki, bo doświadczony lekarz wie, gdzie zaaplikować nitkę i jak to umiejętnie zrobić. O efektach nie wspomnę - wygładzenie zmarszczek natychmiastowe. Jak dotąd jest to najlepszy zabieg na jakim byłam.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar