2013-06-05

Kosmetyki

Gama Żeli pod prysznic dla mężczyzn

Kamill, znana i lubiana marka produktów z ekstraktem z rumianku, proponuje nowe żele pod prysznic dla mężczyzn.
 


 

  • Kamill DUSCHGEL MEN – do skory normalnej
  • Kamill DUSCHGEL MEN FRESH – maksymalne orzeźwienie
  • Kamill DUSCHGEL MEN SENSITIV – dla skóry wrażliwej

Wysokoaktywna formuła Moisture-Tec zawiera unikalny kompleks ochronny, który zapobiega wysuszaniu skóry po kąpieli. Ekstrakt z rumianku działa uspokajająco na skórę. Wszystkie żele są przeznaczone do delikatnego oczyszczania ciała, twarzy i włosów. Efekt: doskonale oczyszczona, odświeżona i wypielęgnowana skóra po każdej kąpieli pod prysznicem. Wygodne, ergonomiczne opakowanie, przystosowane do stawiania na zakrętce, świetnie dopasowuje się do męskich dłoni.

Kamill DUSCHGEL MEN Zawiera cenny wyciąg z żeńszenia, który rewitalizuje i pobudza skórę. Ekstrakt z rumianku działa kojąco. Formuła Moisture-Tec zapobiega wysuszaniu się skóry. Zapewnia łagodne oczyszczanie ciała, twarzy i włosów. O męskim, ziołowym zapachu.


Kamill DUSCHGEL MEN FRESH. Zawiera wodny wyciąg mięty i ekstrakt z rumianku. Ożywia i stymuluje skórę. Wzbogacony jest o formułę Moisture-Tec, która przeciwdziała wysuszaniu się skóry. Przeznaczony do oczyszczania ciała, twarzy i włosów. O orzeźwiającym, męskim zapachu.

Kamill DUCHSGEL MEN SENSITIV. Przeznaczony dla skóry wrażliwej. Zawiera kojący wyciąg z bambusa i ekstrakt z rumianku oraz łagodne substancje myjące. Wzbogacony jest o formułę Moisture-Tec, która zapobiega wysuszaniu się skóry. Delikatnie myje i odświeża ciało, twarz i włosy. O subtelnym, męskim zapachu.


Pojemność żeli: 250 ml
Cena: ok. 10 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar