2013-05-29

Pielęgnacja ciała

Weekend to czas relaksu i ładowania baterii!

Każdy weekend to świetna okazja do odpoczynku poza domem, wyjazdu na łono natury lub chociaż spędzanie czasu na świeżym powietrzu w parku lub gdzieś niedaleko za miastem. Kontakt z przyrodą, czas spędzony z przyjaciółmi lub rodziną pozwolą naładować nam akumulatory po kolejnym pracowitym, pełnym wielu obowiązków tygodniu pracy.

Niezależnie czy planujemy swój odpoczynek – nad morzem, w górach, czy też zdecydowanie bliżej domu – w parku czy nad pobliskim jeziorem, powinniśmy zabrać ze sobą kilka drobiazgów, które sprawią, że będziemy świetnie przygotowani na relaks. Oprócz rzeczy, o których na pewno nie zapomnimy – koca piknikowego, przeciwsłonecznych okularów i przenośnego grilla, zapakujmy do torby także kosmetyczny niezbędnik w wersji mini. Tzw. minisy – czyli mniejsze gabarytowo odpowiedniki dostępne w każdej drogerii.

Które kosmetyki zatem zabrać na krótki wyjazd? Podstawowe, czyli te, które mogą przydać się w każdej chwili. Takie mini podróżne wersje produktów znajdziemy np. pod markami CleanHands czy EXCLUSIVE COSMETICS (ŚWIT PHARMA), a wśród nich antybakteryjny żel do mycia dłoni, w zależności od potrzeb skóry – klasyczny lub regenerujący krem do rąk i paznokci, pielęgnacyjny lub antyperspiracyjny krem do stóp czy płyn do higieny intymnej.  Na tak krótki wyjazd będą w sam raz. Taki zestaw możemy spokojnie wrzucić do nawet do niewielkiej torebki – oszczędzając cenne miejsce w podróżnym bagażu. Jeśli odpowiednio wcześnie zorganizujemy sobie podróżne wersje kosmetyków, bez których nie możemy się obejść, a jest ich na rynku sporo, być może po raz pierwszy, uda nam się dopiąć torbę bez większych trudności i wyrzeczeń, a potem już witaj przygodo!

Jeśli nasznasz „urlop” to tylko jednodniowy wypad z przyjaciółmi na grilla, piknik lub rower warto mieć ze sobą przynajmniej żel antybakteryjny do rąk. Ten preparat eliminuje bakterie bez użycia wody. Zawsze kiedy mamy brudne ręce czy to od grilla czy od łańcucha rowerowego, a dostępu do bieżącej wody brak taki żel pomoże nam zadbać o właściwą higienę.

Kiedy spakujemy już wszystkie potrzebne rzeczy nie pozostaje nam nic innego jak Cieszyc się wolnymi od pracy dniami i trzymać kciuki za piękną pogodę. Zadbajmy o siebie i o swój wypoczynek tak jak lubimy aktywnie i sportowo lub leniwie, z książką i koszem pysznego jedzenia pod ręką. Z tak naładowanymi akumulatorami musimy jeszcze wytrzymać do wakacji i czasu letnich urlopów.

Dodatkowe informacje:
•    CleanHands antybakteryjny żel do mycia rąk (30 ml) – ok. 3 zł
•    EXCLUSIVE COSMETICS mini krem do rąk i paznokci klasyczny (30 ml) – ok. 3 zł
•    EXCLUSIVE COSMETICS mini krem do rąk i paznokci aloesowy (30 ml) – ok. 3 zł
•    EXCLUSIVE COSMETICS mini krem do stóp pielęgnacyjny (30 ml) – ok. 3 zł
•    EXCLUSIVE COSMETICS mini krem do stóp antyperspirant (30 ml) – ok. 3 zł
•    EXCLUSIVE COSMETICS żel do higieny intymnej (50 ml) – ok. 4 zł


Producent: ŚWIT PHARMA

 

Komentarze (1)

Sosenka (2013-05-30 19:54:08)
Mini kosmetyki
Na pewno bardzo przydadzą się podczas wyjazdów.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar