2013-05-28

PLOTKI

Wizyta Ambasadora Dzikiej Męskości w obrazkach

Cała Polska z zapartym tchem śledzi przebieg wizyty najbardziej męskiego z mężczyzn, Jego Ek scelencji Ambasadora Dzikiej Męskości Isaiah Mustafy w naszym kraju. Jego Ekscelencja odwiedził już z gospodarską wizytą stolicę najbardziej mężnego z krajów Świata – Warszawę, a także spotkał się z najbardziej interesującymi przedstawicielami świata Social Mediów. Dziś czeka na niego najtrudniejsze zadanie – spotkanie z męskimi wojownikami, którzy wsparli go w niedawnej walce z będącym ucieleśnieniem wrażliwej strony męskości – Fabio oraz wojownikami słowa – dziennikarzami z Marcinem Prokopem na czele. 


Wizyta w internetowym talk-show „20m2 Łukasza” zapadnie na długo w pamięci Ambasadora. Łukasz, też ciepło ją wspomina.


Dziennikarze z całej Polski przybyli, by zamienić choć parę słów z Ambasadorem Dzikiej Męskości.


 

Najwybitniejsi przedstawiciele polskiej blogosfery, zasiedli przy wspólnym stole z Isaiah Mustafą, by porozmawiać o umiejętnościach hippicznych.

Jednak głównym punktem dnia była wspólna podróż z trójką wybrańców, fanów fanpage Old Spice Polska na Facebooku. trójce wybranych, którzy dostąpili zaszczytu oprowadzenia Ambasadora Dzikiej Męskości po najważniejszych dla naszego kraju punktach Warszawy.Mustafa zwiedził najważniejsze punkty Stolicy. Łazienki Królewskie, Pałac Kultury, Kolumnę Zygmunta oraz… Palmę na rondzie de Gaulle'a.
Już dziś Ambasador spotka się z wybranymi dziennikarzami i zwycięzcami konkursu Old Spice na specjalnej audiencji.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar