2013-05-28

Nowinki

Weronika Rosati dla Marilyn.pl

Weronika Rosati pojawiła się na Gali zorganizowanej przez FashionTV w hotelu Majestic w Cannes podczas tamtejszego festiwalu filmowego. Aktorka wzięła tam udział w sesji zdjęciowej dla firmy Marilyn.pl produkującej wysokiej jakości rajstopy.
 


fot.  Marilyn.pl
 


FashionTV Red CarpetLoungeatMajesticBarriere Hotel to cykl imprez: pokazów mody, sesji zdjęciowych, prezentacji kolekcji organizowanych przez life stylową globalną telewizję.

Z showroomu udostępnionego różnym brandom, takim jak Eli Saab skorzystały także polskie firmy takie jak Marilyn,  Pako Lorente i Samanta. Marki te przygotowały w showroomie przy wsparciu FashionTV swoje sesje zdjęciowe, pokazy mody i prezentacje kolekcji.

Przedstawiciele marki Marilyn byli bardzo zadowoleni, kiedy w showroomie w hoteluMajestic położonym vis a vis Pałacu Festiwalowego pojawiła się aktorka – Weronika Rosati. Wybrałatam dla siebie rajstopy z  oferty Marlin. Dopełniły one kreacji celebrytki, gdy poszła po czerwonym dywanie na pokaz jednego z festiwalowych filmów.

W ramach FashionTV Red CarpetLoungeatMajesticBarriere Hotel odbyła się także sesja zdjeciowa marki Pako Lorente z udziałem Radka Majdana, który jest twarzą tej marki. Dawniej piłkarz, dziś muzyk zespołu Trash bawił w Cannes na zaproszenie Michala Adama, właściciela i twórcy FashionTV. Sportowiec nie ukrywał swojego zainteresowania pięknymi modelkami z Marilyn.pl, które promowały produkty tej firmy wśród gwiazd z czerwonego dywanu i brały udział w sesjach zdjęciowych.

 
fot. Marilyn.pl


Modelka: WerolinaRosati
Sukienka: Haute Couture DiditHediprasyeto,
rajstopy: Marilyn
torebka i bransoletka: Swarovsky
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar