2013-05-14

RECENZJE REDAKCJI

Recenzja Woreczków Zapachowych do szaf od Pachnąca Szafa

Myślę, że dla wielu z nas, zapach jest bardzo istotny, uwielbiamy się w niego ubierać, starannie wybierając perfumy, które w połączeniu z ciepłem naszej skóry oraz jej indywidualnym zapachem, emanują wyjątkową, oryginalną i czarującą wonią.

Zapach naszego domu, jest naszym znakiem rozpoznawczym. Dom mojej babci kojarzy mi się z zapachem ciasta, a mojej mamy z ogrodem pełnym kwiatów. Odgrywa w naszym życiu niezwykle ważną rolę, przywołuje wspomnienia, uwodzi, relaksuje…
  


A jaki jest zapach woreczków De Mole? Przede wszystkim na tyle intensywny, że wyczuć go można przez folię, w którą każdy z osobna jest oryginalnie zapakowany.

Woreczki z samego już wyglądu są dość ciekawe, każdy z nich przewiązany jest  tasiemką, wyglądają bardzo elegancko i każda Perfekcyjna Pani Domu powinna się w nie zaopatrzyć:)Mój narząd węchu jest bardzo wyczulony i znosi jedynie piękne zapachy-te mogą unosić się bez przerwy. Woreczki pachną cudownie! I możecie mi wierzyć, że tak w istocie jest, gdyż tylko gdy znajdziecie się w pobliżu półki w sklepie, gdzie wystawiony jest asortyment Pachnąca Szafa, od razu wyczujecie mieszaninę przeróżnych zapachów, które w żaden sposób się nie gryzą, ich aromat jest bardzo przyjemny.

Woreczek położony w szafie spełnia oczywistą rolę, nie tylko pięknie pachnie i odświeża wnętrza naszych szaf, ale również rewelacyjnie przeciwdziała zadomowieniu się w nich moli, które jak wszyscy doskonale wiemy, są wrogiem naszych ubrań. Dzięki woreczkom pachną nie tylko nasze szafy, ale również całe pomieszczenie.

Woreczek możemy umieścić również w torebkach (wypróbowane) a uzyskacie cudowny zapach, który będzie unosił się za wami, można je włożyć również do biurka, do szafki z papierami, do skrzyni na pościel w sofie…Uwielbiam tą uniwersalność produktu! :)

Do wyboru mamy 6 zapachów:


* Goździki 


* Lawenda&Pomarańcza

 


 

* Lawenda&Rumianek 


* Lawenda&Sosna
 


 * Lawenda&Wanilia
 


 


* Wzgórze Prowansji
 


 
Przyznam, że ciężko wybrać tylko jeden ulubiony, bo wszystkie pachną niezwykle przyjemnie.

Warto podkreślić, że woreczki są bardzo ekonomiczne, gdyż pachną mocno i długo, swoje mam w tej chwili dwa miesiące i nadal utrzymuje się ich oryginalny zapach, który myślę, że posłuży jeszcze bardzo długo. Po paru miesiącach zalecam „pougniatać” delikatnie w dłoni woreczek, aby susz troszkę „przemieszać”. Woreczki wyglądają bardzo estetycznie, a nasze szafy, w których mamy wszystko pięknie posegregowane, cieszą oko i miło się do nich zagląda zarówno naszym oczom, jak i noskom ;)


Agnieszka Chabło

Komentarze (2)

kasiawojtek (2013-05-17 11:49:32)
walcze z molami
 chętnie wypróbuję te woreczki jak są dobre
Marta (2013-05-15 20:48:22)
musze ich poszukac
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar