2013-05-18

Włosy

Piękne i zdrowe włosy latem

Lato, choć kojarzy się z ciepłem i wypoczynkiem, jest okresem, w którym nasze włosy narażone są na szczególne niebezpieczeństwo. Silne działanie promieniowania słonecznego sprawia, że włosy szybciej stają się szorstkie, pozbawione blasku, kruche i osłabione. Aby zapewnić im skuteczną ochronę, marka artègo specjalizująca się w profesjonalnych produktach do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów, opracowała innowacyjną serię kosmetyków przeciwsłonecznych Easy Care Sun.


Specjalna formuła kosmetyków nie tylko zabezpiecza włosy przed promieniami UVA i UVB, ale również sprawia, że są one odżywione i pełne blasku. Linia składa się z trzech produktów: fluidu w sprayu, szamponu 2w1 oraz odżywki przeciwsłonecznej, które tworzą kompletną pielęgnację na lato.


FLUID PRZECIWSŁONECZNY EASY CARE SUN ARTÈGO w atomizerze zapewnia skuteczną ochronę oraz dodatkowo efektywne podkreślenie fryzury. Produkt zabezpiecza przed negatywnym działaniem słońca, wiatru i słonej wody. Niweluje działanie wolnych rodników dbając o odpowiednie nawilżeniei elastyczność włosów. Fluid nie natłuszcza włosów zapewniając im gładkość oraz miękkość. Fluid do stosowania przed i w trakcie kąpieli słonecznej. Zawiera filtry UVA-UVB.

Pojemność: 150 ml
Cena: 31,50 PLN
 


 

SZAMPON PRZECIWSŁONECZNY EASY CARE SUN 2 w 1 ARTÈGO
to połączenie delikatnego szamponu i żelu pod prysznic. Został stworzony w celu efektywnej  ochrony włosów oraz skóry przed niebezpiecznym działaniem słońca. Zmywa ślady chloru, soli i piasku. Po jego użyciu włosy i ciało stają się nawilżone oraz odświeżone. Dodatkowo szampon niweluje działanie wolnych rodników sprawiając, że włosy stają się miękkie i jedwabiste. Chroni przed promieniamiUV.

Pojemność: 300 ml
Cena: 31,50 PLN

 

ODŻYWKA PRZECIWSŁONECZNA EASY CARE SUN ARTÈGO chroni włosy przed promieniami słońca oraz ułatwia ich rozczesywanie. Dzięki kremowej  formule  składniki  kosmetyku stopniowo wnikają we włosy, zmiękczając i uelastyczniając ich włókno. Produkt nadaje włosom połysk oraz doskonale je nawilża dzięki obecności olejków z jojoby i avocado. Niweluje działanie wolnych rodników oraz eliminuje ładunki elektrostatyczne sprawiając, że włosy są zdrowsze i lepiej się układają.

Pojemność: 200 ml
Cena: 31,50 PLN

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar