2013-05-10

WARTO WIEDZIEĆ

O kim marzą kobiety?

Tagi: praca
Czyli najbardziej zmysłowe zawody świata
Zastanawiasz się czasem, dlaczego Twój znajomy zdobywa więcej numerów kobiet po wyjściu na piwo niż Ty? Być może jeszcze o tym nie wiesz, ale jest przynajmniej kilka zawodów które kryją klucz do serca najpiękniejszych z dam? Badania naukowe dowodzą, że zawód mężczyzny ma ogromy wpływ na pobudzenie kobiecej wyobraźni. Jakie stanowiska budzą wśród damskiej części narodu, największe pożądanie. W czyim łóżku chciałyby się znaleźć Panie w swoich najintymniejszych wyobrażeniach?

Mundur, jako oznaka męstwa

Oczywiście, największe rozochocenie wśród Pań wzbudza mundur. Dlatego warto poszukać atrakcyjnej oferty pracy w służbie mundurowej. Walka za kraj, poświęcenie, narażanie życia by oddać się najwyższym celom, powoduje ogromne zainteresowanie. Bez względu na to czy jesteś szeregowym, oficerem czy też należysz do floty morskiej. Wojsko sprawia, że kobieta w Twoich objęciach będzie czuła się szalenie bezpieczna. Piękny mundur z liczną ilościom orderów będzie jej przypominał o Twojej odwadze. Dla kobiet, przystojniak w mundurze jest uosobieniem siły, która pozwoli nieść ją przez życie niczym piórko. W czasach dziecięcych, każda młoda dama była pochłonięta bajkami o wielkiej miłości, więzieniu w wierzy i w końcu o rycerzu na białym koniu. Dlatego zawody związane z wojskiem, bezpieczeństwem narodowym zapewni jej ratunek w największym niebezpieczeństwie. Wiele Pań, sądzi, że wojskowy wspaniale się sprawdzi również w erotycznych sferach życia, dzięki swojej sprawności i budowie, co podświadomie zapewni przetrwanie gatunku.

Na ratunek - strażak

Sygnał jadącej straży pożarnej, wypełnionej dobrze zbudowanymi mężczyznami o lwim sercu, poruszył niejedno serce dam. Ratując staruszkę, czy nawet ściągając kotkę która utkwiła na drzewie, strażak zrobi to z gracją a jednocześnie zawsze będzie w budził podziw. Prywatny ratownik potrafi zawrócić swoim mężnym postępowaniem niejednej niewiaście w głowie. Jest to typowo męski zawód, który kojarzony jest zazwyczaj z seksownym potem, brudem i wielką odwagą. Mięśnie kryjące się pod firmowym wdziankiem, potrafią ugasić pożar w w płonącym budynku, ale rozniecić w ciele kobiety. Zatem, będąc pretendentem do stanowiska pracy jakim jest strażak - Panowie przygotujcie się na wianuszek dziewczyn pod remizą.

Doktor na złamane serce

Kobieta, zraniona, potrzebująca męskiego wsparcia poszukuje kogoś, kto uda się jej z pomocą ze stetoskopem, bądź najzwyczajniej w świecie uchroni przed bólem głowy, który to nierzadko staje się przyczyną waśni w małżeńskim łożu. Pierwsza pomoc, poprzez ratunek usta - usta, to znakomita forma poprawienia nastroju. Lekarz to stereotypowo miły człowiek, o empatycznym podejściu. Osoba, której można powierzyć wszystkie swoje smutki, która wysłucha i będzie liczył się z cudzym zdaniem. Wśród lekarzy, kobiety poszukują czułości, wrażliwości i stabilizacji życiowej. Jest to zawód, który kobiety najczęściej wybierają myśląc o stabilizacji. Odpowiedzialność, którą musi się wykazać pobudza kobiecy instynkt macierzyński. Lekarz - to dobry ojciec oraz dobry mąż, wracający po pracy do domu. Oprócz licznych walorów emocjonalnych. Doktor w oczach płci przeciwnej potrafi zapewnić im byt, bez względu na kryzys w państwie, dlatego w wyobraźni staje się on dobrym kompanem życia.

Media mają władzę

Fach dziennikarski, to życie pośród celebrytów, obracanie się pośród gwiazd największego formatu. Budzi ogromny szacunek wśród Pań, które pragną poczuć się jak księżniczki, krocząc z nim po czerwonym dywanie na rozdaniu nagród. Choć nie swoją fizycznością tylko intelektem zdobywa grono swoich wielbicielek, to potrafi zapewnić dreszczyk emocji. Błyskotliwość, łatwość kontaktu stoją na czele, wśród cech, które dla kobiet są codziennością. Nareszcie, znajdzie się ktoś kto potrafi odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie, oraz zapewnić ciągły rozwój.

Artysta


Gdzie znajduje się Szekspirowski Romeo? Prawdopodobnie, we współczesnym świecie harlekinowej miłości kobiety poszukują wśród artystów. Bez względu na to czy jesteś operowym wiolonczelistą, śpiewakiem bądź impresjonistycznym malarzem, kobiety szukają w Tobie niezapomnianych uniesień. Pragnąc niczym w Titanicu zapozować nago, odkrywając się przed Tobą z największych tajemnic. Płeć piękna pragnie podziwiać kwiaty i być podziwiana jak jedyna w swoim rodzaju Afrodyta. Uderzająca prawda bijąca z każdego serca artysty, zapala ogniki w oczach, zapewniając lewitację ciała i duszy. O wyznaniu miłości na szczycie góry lub na deskach teatru pozazdrościłaby niejedna z dam.

Jeśli nie oni to kto?

Tak naprawdę każdy z zawodów posiada w sobie szczyptę magii, poszukiwanej przez kobiety, które dążą do swoich ideałów. Czasem są to na pozór całkiem zwykłe zajęcia, mogą dla kogoś stanowić faktor x, który był poszukiwany przez całe życie. Nie należy się nazbyt przejmować tym co robimy w życiu, ważne, żeby zachować w sercu puzzle złożone z wielu cech tych najbardziej pożądanych zajęć świata.


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar