2013-05-08

ROZRYWKA

W oczekiwaniu na dziecko z CBS Reality!

Kanał CBS Reality przygotował prawdziwą gratkę dla wszystkich osób planujących powiększenie rodziny, tych którzy już są w ciąży oraz świeżo upieczonych rodziców. Program „Ciąża i poród – cała prawda” to znakomita pozycja także dla tych, którzy po prostu interesują się medycyną i lubią poznawać jak najwięcej szczegółów z pierwszej ręki – w tym przypadku od lekarzy, położnych i samych matek. Dwa sezony serialu dokumentalnego „Ciąża i poród – cała prawda” będą emitowane od 13 do 21 maja w dni powszednie o godzinie 19.00 i 19.30 na CBS Reality.

„Ciąża i poród – cała prawda” to seria składająca się z 30 odcinków. Jest to niezawodny przewodnik, który ukazuje każdy etap tego wyjątkowo ważnego czasu – od przeprowadzenia testu ciążowego, poprzez poranne mdłości  i opiekę nad noworodkiem.Program rozwiewa wiele ciążowych mitów i obaw związanych z momentem przyjścia dziecka na świat. Serial zawiera szereg sprawdzonych porad i praktycznych informacji.

Sezon 1. poruszy między innymi kwestię badań prenatalnych. Zostaną podane porady dotyczące zarówno naturalnego karmienia, jak i odstawiania dziecka od piersi. Kamera odwiedzi także oddział dla kobiet chorych na cukrzycę ciążową oraz będzie śledziła postępy malutkich wcześniaków. Świeżo upieczone mamy będą rozmawiały o ciążowych dolegliwościach oraz sposobach radzenia sobie z nimi. Poznamy także tajniki badania 4D oraz badań prenatalnych.

Sezon 2. będzie poświęcony głównie porodom domowym. Dowiemy się między innymi, jaką ulgą jest dla kobiety rodzenie w wodzie oraz jak dużym wsparciem jest obecność bliskich w trakcie akcji porodowej. Poznamy Bel, która z powodu złych wspomnień z porodu szpitalnego, będzie walczyła o możliwość urodzenia kolejnego dziecka w domu. Kolejna bohaterka programu, Emma, będzie rodziła swoje szóste dziecko przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej, co okaże się bardzo pomocne.  Debra będzie rodziła w domu po raz czwarty, mimo świadomości problemów z personelem w angielskiej służbie zdrowa. Czy wszystko przebiegnie bez komplikacji?

Jak widać program „Ciąża i poród – cała prawda” poruszy wiele istotnych kwestii i odpowie na liczne pytania, które nurtują kobiety w ciąży oraz ich partnerów. Ten serial dokumentalny to obowiązkowe kompendium wiedzy dla wszystkich przyszłych rodziców i wielbicieli medycznych nowinek!

Dwa sezony serialu dokumentalnego „Ciąża i poród – cała prawda” od 13 do 21 maja w dni powszednie o 19.00 i 19.30 na kanale CBS Reality!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar