2013-05-07

DEKORACJA WNĘTRZ

Nowy etap podróży z Villeroy & Boch

Cztery kontynenty. Cztery wzory. Cztery rodzaje filiżanek. I metropolie też cztery. Nowy Jork, Rio de Janeiro, Sydney i Tokio – teraz mogą się znaleźć na Twoim stole! Villeroy & Boch przygotował limitowaną kolekcję filiżanek NewWave Caffe Cities of World, która zabierze Cię w niezapomnianą podróż po najwspanialszych miastach świata. Zaparz świeżą kawę, usiądź wygodnie i… zwiedzaj!

 

 


Przystanek pierwszy: Europa. To stąd wyruszały wszystkie ważne wyprawy. Również podróż przygotowana przez Villeroy & Boch ma swój początek na Starym Kontynencie. Dokładnie rok temu do sklepów trafiła kolekcja NewWave Caffe Cities of Europe, a w niej filiżanki ozdobione symbolami czterech europejskich stolic: Berlina, Londynu, Paryża i Rzymu. Teraz Villeroy & Boch zaprasza na podbój kolejnych kontynentów. Odkryj Nowy Jork, Rio de Janeiro, Sydney i Tokio na popularnych filiżankach z charakterystycznym, finezyjnie zakręconym uchem. Wędruj palcem po mapach metropolii nakreślonych na falujących spodkach. Wybierz żółty, zielony niebieski lub czerwony kolor. Każde miasto ma swoją barwę na porcelanie NewWave Caffe - nie zgub się! Ruszaj w drogę!

 

Przystanek drugi: świat! Na początek Nowy Jork. Żółta taksówka, budka z hot dogami, wieżowiec Empire State, Piąta Aleja, Manhattan i Statua Wolności. To wszystko na filiżankach NewWave Caffe. Wyróżnia je żółty - kolor nowojorskich taksówek. Opuszczamy Wielkie Jabłko i ruszamy na południe do zielonego Rio de Janeiro! To niekwestionowana stolica karnawału! Tu czeka na nas gorąca samba, piaszczysta plaża Copacabana i rozłożyste palmy. A nad miastem góruje 38-metrowy pomnik Chrystusa Odkupiciela, odwzorowany także na porcelanie Villeroy & Boch. Jeśli po wizycie w Rio, nadal pragniesz słońca, polecamy Sydney – tam świeci przez cały rok! Miasto jest przepięknie położone między Pacyfikiem a Górami Błękitnymi, dlatego to niebieski jest kolorem przewodnim na australijskich filiżankach NewWave Caffe. Zdobią je rysunki statków wpływających do Portu Jackson, most Harbour Bridge i najsłynniejszy budynek opery na świecie! Naszą podróż zakończymy w oznaczonym na czerwono Tokio - pełnym rowerów, urokliwych pagód i tajemniczych figurek kota Maneki-neko. Dzięki niemu, szczęście będzie nam sprzyjać w wyprawie!

 

Przystanek trzeci: dom. Filiżanki NewWave Caffe Cities of World to doskonały prezent dla miłośników kawy i podróży. Wykonane są z porcelany premium, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe. Dostępne są cztery linie: Nowy Jork, Rio de Janeiro, Sydney i Tokio, a w każdej z nich cztery rodzaje filiżanek. Espresso, latte lub kubki o pojemności 0,25l i 0,35l – wybierz jeden, albo wszystkie cztery, bo każdy z nich ma inny, niepowtarzalny wzór. A jeśli chcesz sprawić niespodziankę przyjacielowi, który kocha podróże, sięgnij po pięknie zapakowany zestaw czterech filiżanek – z miastami z czterech stron świata!
 Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar