2013-04-22

Zakończone

Konkurs z kosmetykami Epona

Kosmetyki Epona w 99,2% stworzone zostały ze składników naturalnych, dzięki czemu produkty z tej serii nie tylko mają wyjątkowe właściwości i działanie, ale również nie powodują żadnych podrażnień i są bezpieczne dla alergików. Warto zapoznać się z produktami tej firmy oraz wziąć udział w naszym konkursie. Zapraszamy 

 


Pytanie konkursowe:

 
Jakie witaminy zawiera mleko klaczy? Odpowiedź można znaleźć na fanpage`u Epony  http://www.facebook.com/EponaCosmetics

Dodatkowo napisz dlaczego stawiasz na kosmetyki naturalne
.


Swoją odpowiedź zamieść w komentarzach pod konkursem.


Co można wygrać?

Do wygrania mamy łącznie 4 nagrody:

Krem do cery wrażliwej i problemowej  x2

Krem nawilżający do każdego rodzaju cery x2


Tak wyglądają nagrody:

 

Dowiedz się więcen o nagrodach.

KREM NAWILŻAJĄCY DO KAŻDEGO RODZAJU CERY

To pierwszy polski kosmetyk bazujący na mleku klaczy. Doskonale nawilża, jednocześnie matując cerę poprawia jej koloryt. Skóra staje się gładka i odzyskuje zdrowy wygląd. W 99,2 % składa się z naturalnych komponentów.

Substancje aktywne: ¼ mleka klaczy, olej ze słodkich migdałów, olej z awokado, olej z orzeszków macadamia, skwalan roślinny, naturalna witamina E

Składniki (INCI): Aqua, Equae Lac, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond Oil), Macadamia Ternifolia Seed Oil, Sorbitan Stearate (and) Sucrose Cocoate, Persea Gratissima (Avocado)Oil , Squalene, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Tocopherol (mixed), Beta-Sitosterol.


KREM DO CERY WRAŻLIWEJ I PROBLEMOWEJ

Pomaga w zwalczaniu stanów zapalnych i nadwrażliwości skóry (atopowe zapalenie skóry, egzema, łuszczyca). Jego głównym składnikiem jest mleko klaczy, dzięki temu krem działa kojąco i łagodząco, jednocześnie wygładza oraz nawilża skórę. Skóra odzyskuje zdrowy wygląd i jest aksamitna w dotyku.

Substancje aktywne: ¼ mleka klaczy, olej ze słodkich migdałów, olej z orzeszków macadamia, olej z awokado, skwalan roślinny, naturalna witamina E

Składniki (INCI): Aqua, Equae Lac, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond Oil), Sorbitan Stearate (and) Sucrose Cocoate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Squalene, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado)Oil, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Tocopherol (mixed), Beta-Sitosterol.


Konkurs trwa od 22 kwietnia 2013 do 22 maja 2013.REGULAMIN KONKURSU.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1.1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs z kosmetykami Epona” (zwany dalej „Konkursem”).

1.2. Regulamin ("Regulamin Konkursu") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa
i obowiązki jego uczestników.

1.3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl

1.4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od 22 kwietnia 2013 do 22 maja 2013 roku za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.

1.5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć konkurs bez podania powodu.

1.6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.

§ 2 Udział w Konkursie

2.1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

W wyjątkowych sytuacjach i tylko w niektórych konkursach, mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, ale tylko i wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców, bądź opiekunów, w tym celu przed udziałem w konkursie, należy się skontaktować z redakcją, aby uzyskać taką zgodę.

2.2.W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).

2.3.Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.

2.4.Zadaniem uczestnika Konkursu jest napisanie:
Jakie witaminy zawiera mleko klaczy? Odpowiedź można znaleźć na fanpage`u Epony  http://www.facebook.com/EponaCosmetics
Dodatkowo napisz dlaczego stawiasz na kosmetyki naturalne.


Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.

2.5.Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

2.6. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.

2.7. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl

§ 3 Przebieg Konkursu

3.1.Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursu zamieszczają swoje odpowiedzi w komentarzach pod konkursem.
Odpowiedzi należy wysyłać tak, aby wpłynęły na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Odpowiedzi, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.

Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.

3.2.Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.

§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie

4.1. Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, które zamieściły najciekawsze odpowiedzi.

4.2.Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom przez redakcję, bądź  sponsora w terminie +- do 3 miesięcy licząc od daty otrzymania adresu do wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej, bądź firmy kurierskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.

Nagroda może się różnić od zamieszczonego zdjęcia, w pewnych przypadkach losowych, bądź niezależnych od redakcji, czy sponsora, może to być inny fason, model czy też kolor, gdyż przy ciągłej sprzedaży nie ma możliwości zagwarantowania, że dany produkt będzie na stanie.

4.3.Wyłonienie laureatów następuje w terminie podanym w treści konkursu, a gdy takiego zapisu nie ma, wyłonienie laureatów nastąpi w terminie do +- 1 miesiąca, licząc od daty zakończenia konkursu (nadsyłania zgłoszeń).

Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i przechodzi na Organizatora, bądź redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. W przypadku braku uczestników, możliwe jest zorganizowanie dogrywki. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!

4.4.Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.

4.5.Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.

4.6.Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.

4.7.Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl

4.8.Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

4.9.W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§ 5 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu.

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

§ 6 Reklamacje

6.1.Reklamacje związane z danym Konkursem będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres Agnieszka@udziewczyn.pl w terminie 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców danego Konkursu.

Reklamacje powinny zawierać imię, nazwisko, dokładny adres, rodzaj konkursu, datę, dokładny opis i powód reklamacji.

6.2.Reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.

6.3.Decyzja Komisji Reklamacyjnej, co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna, co nie wyłącza prawa uczestnika do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze postępowania sądowego.


§ 7 Postanowienia Końcowe

7.1.W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl

7.2.Redakcja nie odpowiada za wydłużenie czasu przesyłki przez sponsora, jej zaginięcie, bądź też niezgodność rozmiarów, fasonów itp.

W pewnych okolicznościach, na prośbę zwycięzcy konkursu, redakcja może podjąć działania  mające na celu wyjaśnienie sprawy i doprowadzenie do jej rozwiązania na korzyść laureata.

7.3.Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.


Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 22 kwietnia 2013.
 

Komentarze (128)

marttoolla (2013-06-22 14:13:46)
:/
+/- miesiac, a tu wynikow nie ma:/ czyli konkurs dla sciemy, by firma zaistaniała?
marttoolla (2013-06-22 14:12:45)
:/
+/- miesiac a tu wynkow niema:/ czyli konkurs dla sciemy by firma zaistaniała?
bootex (2013-05-25 19:19:24)
Konkurs
Mleko klaczy zawiera witaminę A, a także witaminy z grupy B,D,E i C.   Kosmetyki naturalne to dla mnie idealna symbioza ze środowiskiem . Niestety ideały są tylko w bajkach, dlatego staram się podczas codziennej pielęgnacji stosować produkty zawierające jak najwięcej składników roślinnych, opartych na bogactwach, które oferuje nam natura. Kremy, toniki, mleczka , które czerpią ze skarbów przyrody to dla mnie możliwość zbliżenia się chociaż na jeden dzień i na jeden krok do wymarzonego ideału. A odprężająca kąpiel ziołowa przygotowana własnoręcznie, naturalna maseczka na twarzy to szaleństwo, które potrafi dać mi mnóstwo satysfakcji.  
Amanda (2013-05-23 14:28:25)
mleko
Mleko klaczy ma zbliżony skład do mleka kobiecego. Zawiera białka, aminokwasy, peptydy, nienasycone kwasy tłuszczowe , wit A i wszystkie witaminy  z grupy B, D, E i C. Wybieram kosmetyki naturalne ponieważ posiadam cere naczynkowa i wszelkie inne kosmetyki dzialaja na moja skorę jak płachta na byka :) amanda121314@wp.pl    
ZajacKicak (2013-05-22 23:57:23)
Konkurs z kosmetykami Epona
 Mleko klaczy zawiera: witaminy A, B1, B2, B6, D, C, E.  Stawiam na kosmetyki naturalne pon ieważ widzę różnicę na mojej skórze, która jest delikatna, miękka, zdrowsza i co najważniejsze na długo. Nie wy obrażam sobie dnia bez kosmetyków naturalnych :) Gdybym wygrała, nagrodą podzielę się z mamą, na pewno się ucieszy :) Będzie mieć spóźniony prezent na dzień mamy :)
Sosenka (2013-05-22 23:21:23)
Natura w kosmetykach.
Mleko klaczy zawiera witaminy: A, B1, B2, B6, C, E. Stawiam na kosmetyki naturalne, ponieważ są niebanalne. Dbają o moją skórę za dnia i w nocy, stoją na półce zawsze gotowe do pomocy. Szczególnie wtedy, gdy mam skórę suchą jak na krokodylu ;) świetnie nawilżają, koją i rozpieszczają w dobrym stylu. Wcale nie muszę trząść portkami o skutki uboczne, bo ich używanie jest bezpieczne i łagodne. Wszyscy mogą sięgać po naturę w kosmetykach bez obaw, ponieważ po każdym stosowaniu skóra jest jak nowa.
mikaa89 (2013-05-22 21:24:40)
Epona.
Mleko klaczy zawiera witaminy takie jak: A, B1, B2, B6, C i E. Stawiam na kosmetyki naturalne ponieważ wiem jak dobre mają one działanie i na pewno nie szkodzą cerze. Jestem młoda i nie chce sobie zaszkodzić. Gdy od teraz zacznę stosować kosmetyki nie zawierające "tony chemii" na pewno odniesie to dobre rezultaty w przyszłości. Przy mojej problematycznej cerze takie kosmetyki potrafią zdziałać cuda.
emerycia (2013-05-22 21:18:21)
Konkurs z kosmetykami Epona
Mleko klaczy zawiera witaminy A,B,B2,B6,B12,C,E,F Mam skórę alergiczną dlatego stawiam na kosmetyki naturalne, gdyż one nie zawierają chemicznych składników, które często uczulają. Kosmetyki naturalne są bezpieczne, nie zawierają sztucznych barwników,zapachów.Prawdziwym źródłem piękna jest natura a nie chemia.
Habibi (2013-05-22 21:08:18)
Epona
 Mleko klaczy zawiera witaminy: B, D, E, C i A.   Naturalne kosmetyki są dla mnie jak natura zamknięta w słoiczku. Lubię stosować naturalne kosmetyki, ponieważ idealnie zaspokajają one potrzeby mojej skóry, odżywiają i dbają o jej dobrą kondycję. Moja skóra zasługuje na to, co najlepsze. A pielęgnowana naturalnymi składnikami na długo zachowa swój blask, młodość i piękny zachwycający wygląd. Wygląd skóry jest bardzo ważny dla mnie, dlatego stosuję naturalne kosmetyki, bo wiem, że są one dla niej najbezpieczniejsze. To one doskonale nawilżają skórę, znakomicie ją pielęgnują i dostarczają jej niezbędnych witamin, których ona potrzebuje. Kosmetyki naturalne są najlepszym przyjacielem skóry, są przyjemnością, której nie mogę i nawet nie chcę się oprzeć.
monias28 (2013-05-22 20:31:38)
Konkurs Epona
Mleko klaczy zawiera wiele cennych składników. W jego skład wchodzą takie witaminy, jak: witaminy A witaminy C witaminy B1 witaminy B2 witaminy B6 witaminy B12 witaminy E witaminy C Ponadto mleko z klaczy zawiera takie cenne minerały, jak: potas, magnez, żelazo, wapń, sód oraz fosfor.   Stawiam na kosmetyki naturalne ponieważ…… musimy się w końcu nauczyć korzystać z tego co daje nam natura bo właśnie dzięki temu będzie piękna i gładka nasz skóra Kosmetyki naturalne to prawdziwe cuda w tubkach i słoiczkach pozamykane więc nic dziwnego, że postanowiłam zrobić im reklamę Ich niezwykłe działanie zarówno na skórę jak i cały organizm jest od wieków znane możemy o tym przeczytać w książkach bo jest  to dobrze udokumentowane W dawnych czasach wszystkie arystokratki i kobiety z wyższych sfer je stosowały kąpały się w nich i w swoją skórę wmasowywały Kosmetyki te zapewniały im wspaniały wygląd, dodawały powabu oraz uroku, dzięki nim olśniewały swoją urodą i wyglądały atrakcyjnie o świcie i o zmroku Dzisiaj my, współczesne kobiety skorzystajmy z dobrodziejstw Matki Natury bo to idealne i skuteczne rozwiązanie dla naszej zmęczonej codziennością skóry Mają bowiem nie tylko przepiękne zapachy ale i działanie cudne i nigdy, przenigdy nie wydają mi się nudne Kiedy je stosuję niepotrzebne mi są bardzo drogie zabiegi które wciąż spędzają sen z mego męża powieki Mają one bowiem niezwykłą skuteczność działania i sprawiają, że czuję się piękna oraz zadbana Sztuczne kosmetyki szkodzą naszej skórze i planecie są niebezpieczne dla ludzi i zwierząt, przecież dobrze o tym wiecie A kosmetyki naturalne są przyjazne środowisku, nie mają surowców syntetycznych barwników, konserwantów i szkodliwych dla organizmu substancji licznych Dlatego są lepiej tolerowane przez naszą skórę i pozwalają nam żyć w harmonii oraz w zgodzie z naturą Kosmetyki jakie wybieramy dla rodziny powinny być pozbawione niebezpiecznej chemii A kosmetyki naturalne są wspaniałym dobrodziejstwem naszej ziemi Stawiam tylko na kosmetyki naturalne bo jako kobiety zasługujemy na wszystko co najlepsze i jesteśmy tego w 100 % warte!!!  
Strona komentarzy 1 z 13
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar