Diky

2013-04-17

Nowinki

Wiosenne oblicza kobiety

Wiosna to czas kiedy wszystko rozkwita i budzi się do życia po zimie. To również czas, w którym kobiety zamieniają spodnie na spódnice. Tak, tak drogie Panie, pora pokazać nogi! Wraz z marką jestesmodna.pl przejrzeliśmy najgorętsze trendy sezonu, połączyliśmy je i dodaliśmy parę smaczków. Każda z nas na pewno znajdzie tu coś dla siebie!
 


Drapieżne oblicze

Podstawą tej stylizacji jest skórzana spódnica w kolorze śliwkowym, która drapieżnego wydźwięku nabrała po zestawieniu jej z marynarką w gepardzie cętki. Do tego nieodłączna kopertówka, stylowe okulary i – koniecznie – czerwone usta! Drapieżna dżungla w miejskim stylu to tak naprawdę odważna propozycja dla każdej z nas.


 


 
Oblicze rockowe

Styl rockowy charakteryzuje wyrazistość i indywidualizm. To mocne zestawienia skóry i jeansu, a wszystko to w nieśmiertelnym kolorze czerni. Mimo tego, że wiosna kojarzy nam się ze stylizacjami tętniącymi kolorem, uspokajamy wszystkie miłośniczki czerni – czerń jest również jednym z kolorów tej wiosny.

  

Romantyczne oblicze

W każdej z nas drzemie dusza romantyczki. Marzymy o wielkiej miłości, kwiatach bez okazji, wieży Eiffla za oknem i o plaży przed domem. Dlatego też dla wszystkich zakochanych proponujemy zestawić camel z najmodniejszym w tym sezonie kolorem – żółtym. Do tego zapach tętniący romantyzmem – i z takiego połączenia tworzy nam się niepoprawnie zakochany zestaw.

 


Komentarze (1)

sylvana (2013-04-18 09:28:45)
Koniecznie muszę...
kupić żółty żakiet ;)) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar