Diky

2013-04-10

Oczy

Eyeliner – mistrz precyzji

Większość z nas zgodzi się ze stwierdzeniem, że nic tak nie dodaje kobiecie uroku jak zalotne spojrzenie. Najlepszym sposobem na uzyskanie efektu kociego oka jest eyeliner.Rynek kosmetyczny oferuje nam bogatą ofertę eyelinerów  w pisaku, żelu bądź tuszu. Dzisiaj przedstawię Wam swoje ulubione produkty z niskiej półki cenowej, które biją na głowę swoich burżujskich kolegów. Proponowane przeze mnie eyelinery sprawdzą się zarówno u początkujących jak i doświadczonych kreskomaniaczek :-).

 

Nr 1 :  GOLDEN ROSE VOLUME TUSZ DO KRESEK (cena: ok.8zł) 

Eyeliner Golden Rose to bez wątpienia mistrz precyzji! Produkt jest w kolorze głębokiej, nie blaknącej czerni. Cienki, dobrej jakości pędzelek umożliwia precyzyjne wykonanie zarówno cienkich jak i grubych kresek. Eyeliner jest bardzo wydajny - nie zasycha ani nie gęstnieje w opakowaniu. Szybko zasycha na powiece. Krótko mówiąc, Golden Rose jest moim numerem 1 :-).

 
Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każda z Was ma dostęp do produktów marki Golden Rose, dlatego postanowiłam zaprezentować Wam drugi, warty wypróbowania eyeliner: WIBO (cena : ok.7-8zł)

 


 

Eyeliner wyposażony jest w cieniutki pędzelek idealny do podkreślenia oka i narysowania linii na górnej powiece. Aplikacja jest stosunkowo łatwa, a wysoka wydajność zachęca do ponownego zakupu. Jedynym mankamentem tego produktu jest nieznaczne zmniejszenie stopnia pigmentacji oraz rozwarstwianie się pędzelka po jakimś czasie od otwarcia. Polecam wówczas używać do aplikacji osobnego pędzelka.


 

 

Mam nadzieję, że na moich kosmetycznych propozycjach zyska zarówno Wasz portfel jak i spojrzenie :-).


Tekst i zdjęcia: Nikolina Jaworska


Inne artykuły autorki:

The books I truly recommend (part I)

Modowe inspiracje: Kate Middleton

Lektor vs. napisy

Warsaw Fashion Weekend pokaz marki odzieżowej RINA COSSACK - relacja

Komentarze (4)

Nikolina (2013-04-11 22:55:57)
:-)
NekropolisQueen- Kreski dziękują za komplement ;p. Polecam zwłaszcza Golden Rose- to najlepszy eyeliner spośród wszystkich dotychczas używanych przeze mnie(a było ich sporo ;-)). Fajnie,że odkryłaś własny sposób na oswojenie eyelinera B-). Misiax- Zrób sobie postanowienie,że np. w każdy weekend poświęcisz choć chwilę na zabawę z eyelinerem, a wkrótce żadna kreska - gruba,cienka,jaskółka - nie będzie Ci straszna :-). Trzymam kciuki :-).
NekropolisQueen (2013-04-11 14:50:25)
:)
Te dwa produkty nie są drogie, więc warto zakupić i poćwiczyć. Ja kiedyś kupiłam sobie taki z cieniutkim dłuższym pędzelkiem, ale nie dałam rady zrobić kreski, więc obciełam, tzn.skróciłam ten pędzelek i takim już mi lepiej szło, więc już wiem, co wybierać
misiax (2013-04-11 12:00:12)
;)
 Moje kreski nigdy nie są ładnie i precyzyjnie wykonane. ;) Co prawda nie maluję się często eyelinerem, więc e kiedyś nabiorę wprawy. 
NekropolisQueen (2013-04-11 11:17:20)
:)
Na tym zdjęciu masz takie cieniutkie śliczne kreseczki, chciałabym mieć umiejętność wykonywania takich.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar