2013-04-03

WARTO WIEDZIEĆ

EVELINE COSMETICS wspiera Fundację Piękniejsze Życie

Eveline Cosmetics dołączyła do grona sponsorów platynowych Fundacji Piękniejsze Życie, charytatywnego programu skierowanego do kobiet będących w trakcie leczenia onkologicznego.


Firma Eveline Cosmetics zobowiązuje się do współfinansowania działalności statutowej Fundacji oraz udzielania wsparcia produktowego. Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji Eveline zostaną wykorzystane podczas warsztatów prowadzonych w szpitalach onkologicznych w całej Polsce.

Program „Piękniejsze życie” pomaga kobietom, które przechodzą leczenie onkologiczne. Program powstał w Stanach Zjednoczonych w 1989 roku, a obecnie działa już w 24 krajach na świecie. W Polsce zadebiutował jesienią 2006 roku. Od początku funkcjonowania ponad 900 pacjentek wzięło udział w warsztatach organizowanych w Centrach Onkologii w Warszawie i Lublinie, Kielcach i Łomży i Łodzi. W ramach projektu wykwalifikowana grupa wolontariuszy organizuje w szpitalach onkologicznych warsztaty dla pacjentek. Zawodowi makijażyści i kosmetyczki prezentują program pielęgnacji skóry i makijażu, który pomaga pokonać i ukryć widoczne efekty uboczne leczenia. Zajęcia programu „Piękniejsze życie...” odbywają się na terenie szpitala, w każdych warsztatach udział bierze 10 pacjentek. Zajęcia trwają 2 godziny, prowadzą je profesjonalisci - wizażyści i kosmetyczki. Każda pacjentka - uczestniczka spotkania otrzymuje zestaw produktów. Udział w spotkaniu jest bezpłatny i jednorazowy.

Komentarze (1)

vanilia120 (2013-04-04 10:09:46)
..
fajnie ze i Eveline dołaczyła do  tego programu. Miło jest patrzec jak znane firmy sa sponsormai:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar