2013-03-27

Pielęgnacja ciała

Zadbane stopy z EXCLUSIVE COSMETICS

Do sklepów trafiła właśnie seria kremów do stop z linii EXCLUSIVE COSMETICS z przygotowanym dla klientów specjalnym prezentem. Jest to dołączony do każdego kremu szklany pilniczek do paznokci, w kolorze pasującym do tuby kremu. Promocja będzie trwała do wyczerpania zapasów.
 
Kremy do stóp Exclusive to cztery preparaty, które sprawią że nasze stopy będą zadbane i zdrowe. W serii mamy do wyboru krem pielęgnacyjny, antyperspirant, na pękające pięty i przeciwgrzybiczy. Po całym dniu chodzenia stopy stają się szorstkie, przesuszone, często są też opuchnięte i zmęczone. Wystarczy jednak dobrać odpowiedni kosmetyk i poświęcić chwilę czasu na wmasowanie go w skórę stóp aby ochronić je przed niepożądanymi infekcjami i brzydkim wyglądem. Należy tylko użyć odpowiedniego kremu, a długo będziemy się cieszyć się zdrową kondycją naszych stóp. Właściwie dobrany krem, systematycznie stosowany nawilży je, jeszcze bardziej zmiękczy oraz wygładzi zrogowaciały naskórek. Dodany do kremów pilniczek pomoże odpowiednio zadbać także o paznokcie.

EXCLUSIVE COSMETICS krem do stóp pielęgnacyjny doskonale pielęgnuje i dezodoruje skórę stóp. Regularnie stosowany poprawia jej wygląd, skutecznie hamuje pocenie, przynosi ulgę zmniejszając obrzęki i zapewniając uczucie świeżości.

EXCLUSIVE COSMETICS krem do stóp antyperspirant przeznaczony dla osób ze skłonnością do nadmiernego pocenia się stóp. Wyraźnie zmniejsza wilgotność między palcami zapobiegając maceracji skóry, likwidując jednocześnie nieprzyjemny zapach nóg. Nadaje stopom uczucie chłodu, odprężenia i świeżości. Poprawia ogólny wygląd skóry, zmiękcza stwardniały i zrogowaciały naskórek oraz zmniejsza skłonność do jego pękania na piętach.

EXCLUSIVE COSMETICS krem do stóp przeciwgrzybiczy przeznaczony jest dla osób, które chcą zapobiec infekcjom lub takim, które mają zmiany grzybicze oraz skłonnościi do nadmiernego pocenia się stóp, rogowacenia, pękania naskórka na piętach i między palcami. Posiada właściwości dezodorujące, pielęgnacyjne oraz likwiduje nieprzyjemny zapach. Krem skutecznie hamuje pocenie się stóp oraz przynosi ulgę zmniejszając obrzęki.

Pojemność: 75 ml
Cena: ok. 6 zł
Producent: ŚWIT PHARMA

EXCLUSIVE COSMETICS
krem do stóp na pękające pięty to nowoczesny kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji wysuszonej i twardej skory piet ze skłonnością do nadmiernego rogowacenia. Swoje skuteczne właściwości regenerujące zawdzięcza hydroregulującemu kompleksowi środków intensywnie nawilżających, delikatnie natłuszczających oraz witamin A i E. allantoina i d-patenol doskonale koją i łagodzą podrażnienia. Regularnie stosowany zmniejsza tendencje do ponownego tworzenia twardego naskórka. Zalecany także na wysuszoną skórę łokci i kolan.

Pojemność: 75 ml
Cena: ok. 7 zł
Producent: ŚWIT PHARMA
 
 

UWAGA:

Już niebawem konkurs, w którym będzie można wygrać zestawy kosmetyków do pielęgnacji dłoni i stóp.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar