2013-03-24

Czy wiesz, że...

Bociany nadlatują w nowej ofercie PBKM

Jesteś w ciąży? Zastanawiasz się nad zbankowaniem krwi pępowinowej swojego dziecka? Polski Bank Komórek Macierzystych ma dla Ciebie specjalną ofertę.
Zabezpieczenie krwi pępowinowej to inwestycja na długie lata. Jednak nie wszyscy przyszli rodzice się na nią decydują ze względu na przeświadczenie, że jest to usługa poza ich zasięgiem. Dlatego też specjalnie dla nich Polski Bank Komórek Macierzystych (PBKM) przygotował nową ofertę – rozłożenie płatności na dogodne raty.


Poród to wielkie wydarzenie, a przygotowania do niego potrafią trwać miesiącami. Przyszli rodzice muszą nie tylko sprostać wyzwaniom, przed jakimi stawia ich nowa rola, ale także pomyśleć o zabezpieczeniu przyszłości maleństwa. By ułatwić im to zadanie oraz pomóc odpowiednio zaplanować domowy budżet, Polski Bank Komórek Macierzystych przygotował wiosenną ofertę.

W promocji „Bociany nadlatują” koszt pobrania krwi pępowinowej w PBKM rozkładany jest na trzy dogodne raty:
  • I wpłata: od 650 zł (przy podpisaniu umowy),
  • II wpłata: 700 zł (dwa tygodnie po porodzie),
  • III wpłata: od 990 zł (pół roku po porodzie).

Promocja rusza 21 marca i dotyczy umów podpisanych do 31 maja 2013 roku.

Wielu naszych klientów sugerowało nam, że płatność za usługę ma miejsce w niezwykle newralgicznym dla nich momencie - tuż przed porodem. Wychodząc naprzeciw ich zmaganiom z obciążonym budżetem, przygotowaliśmy specjalny system płatności, czyli podzielenie kosztów na 3 dogodne, rozłożone w terminie wpłaty – mówi Tomasz Baran, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w PBKM.

Krew pępowinowa jest cennym źródłem komórek macierzystych, które w przypadku choroby mogą uratować zdrowie i życie dziecka, od którego zostały pobrane lub jego najbliższych (np. rodzeństwa). Już dziś wykorzystuje się ją w leczeniu ponad 70 ciężkich chorób hematologicznych i onkologicznych, czy z zakresu medycyny regeneracyjnej (lista chorób na www.pbkm.pl). Komórki macierzyste z krwi pępowinowej mają przewagę nad komórkami pochodzącymi z innych źródeł (np. szpiku), ponieważ są bardziej pierwotne i mają dziesięciokrotnie większe zdolności regeneracyjne. Należy pamiętać, że krew pępowinową można pobrać tylko podczas porodu. Dlatego będąc w ciąży warto o tym pomyśleć.


 

Komentarze (1)

NekropolisQueen (2013-03-25 19:55:43)
:/
Wszystko fajnie, ale nawet mimo tych rat, ile Polskich Matek na to stać?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar