Diky

2013-03-12

Nowinki

Kurtki na lata, cena na dziś!

Marzec przyniesie kalendarzową wiosnę oraz wyjątkowe okazje w salonach OCHNIK. Już  od 15 marca w salonach firmowych OCHNIK dostępne będą 2 modele skórzanych kurtek w niepowtarzalnej cenie – 699,90 zł.

 

 


Na Panie czekać będzie najnowsza wariacja marki na temat kultowej, dzielnie opierającej się kapryśnym trendom ramoneski, która stanowi już klasykę mody. Model ten doskonale podkreśla dualizm kobiecej natury. Czasem mocna, drapieżna, czego wyrazem są przeszycia na ramionach i rękawach,  innym razem wyrafinowana i zmysłowa, co podkreślono dopasowaną, wyszczuplającą linią. Kurtka ta daje nieskończone możliwości stylizacji, a jedynym ograniczeniem może być wyłącznie wyobraźnia.

Natomiast z myślą o Panach przygotowano klasyk, który powinien znaleźć się w szafie każdego mężczyzny, a mianowicie krótką, dobrze skrojoną skórzaną kurtkę. Prosty fason sprawia, że doskonale sprawdzi się

w wieczorowych stylizacjach, wzbogacając  wyrafinowaną elegancję odrobiną nonszalancji. Z drugiej zaś strony, dzięki detalom takim jak: stójka czy suwaki, nadającym jej miejsko-sportowego charakteru, doskonale odnajdzie się w codziennych, bardziej casualowych zestawieniach.

Oferta Ochnik to niepowtarzalna okazja by nabyć ponadczasową kurtkę w wyjątkowej cenie. Modele będą dostępne we wszystkich regularnych salonach OCHNIK aż do wyczerpania zapasów.

Komentarze (1)

sylvana (2013-03-12 14:26:50)
Rzeczywiście...
cena bardzo dobra  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar