Diky

2013-03-05

TECHNOLOGIA

Dzień Kobiet nadchodzi wielkimi krokami!

Niemal każdy kojarzy tę wyjątkową datę! Jak co roku 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. To dzień wyjątkowy dla każdej kobiety i na pewno każda z nich ucieszy się tego dnia z otrzymanych kwiatów, życzeń i upominków.
 

 


W Polsce Dzień Kobiet kojarzy się przede wszystkim z okresem PRL, kiedy to kobiety były obdarowywanie goździkami, obowiązkowymi rajstopami czy kawą. Jednak początki tego święta sięgają dużo, dużo wcześniej, aż do roku 1910, choć wielu za pierwowzór Dnia Kobiet uważa obchodzone w starożytnym Rzymie Matronalia, czyli święto obchodzone w pierwszym tygodniu marca i związane z początkiem nowego roku, macierzyństwem i płodnością. Z okazji tego święta mężowie obdarowywali swoje żony prezentami i spełniali ich życzenia.

Ponad dwie trzecie kobiet z Europy uważa się za bardziej zaawansowane technicznie, niż ich partnerzy

Nieodłącznym elementem Dnia Kobiet są kwiaty, życzenia i podarunki. Czy zawsze muszą to być symboliczne rajstopy? Okazuje się, że nie! Nowe badania Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) pokazały, w jaki sposób w rodzinach przyjmowane są nowoczesne technologie i jak w tej dziedzinie odnajduje się kobieta. Okazuje się, że wedle najnowszych badań (badanie przeprowadzono  na ponad 3500 rodzicach z Europy i obejmowało kraje: Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Francja, Polska, Rosja, Australia) połowa europejskich mam uważa się za rodzinnego eksperta od technologii, a ponad dwie trzecie kobiet (70%) z Europy uważa się za bardziej zaawansowane technicznie, niż ich partnerzy!

Z całej Europy, matki w Rosji najczęściej uważają się za rodzinnych ekspertów od technologii (61%). Zaraz za nimi są Niemki (60%). Włoszki również czują się pewnie w dziedzinie nowoczesnych technologii - 56% z nich uważa się za najbardziej technologicznie zaawansowanego członka rodziny.

 Idąc tym tropem poniżej przedstawiamy galerię upominków od PlayStation, która pomoże w doborze odpowiedniego prezentu, choćby z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.


Dla kobiet aktywnych - Move Fitness™ i Sports Champions™ 2

Jeżeli Twoja żona, mama, siostra lub przyjaciółka lubią spędzać czas aktywnie to problem prezentu masz z głowy!

Sports Champions™ 2
jest kontynuacją bestsellerowego tytułu na PlayStation Move z zupełnie nowymi, ekscytującymi dyscyplinami. Korzystając z jednego lub dwóch kontrolerów ruchu każdy ma możliwość sprawdzić się w takich dyscyplinach jak boks, golf, kręgle, narciarstwo, łucznictwo i tenis.

Twoja dziewczyna ma hopla na punkcie zdrowego stylu życia i dbania o sylwetkę? Twoja mama ciągle narzeka na brak czasu na wyjście na siłownię? Gra na PlayStation 3 - Move Fitness™ to świetny sposób dla każdej kobiety na dobrą kondycję i piękną figurę bez konieczności wychodzenia z domu.

 Move Fitness™ to kompleksowy i rozbudowany program fitnessowy, który pozwala przed konsolą wypracować zgrabną sylwetkę, zrzucić zbędne kilogramy, poprawić kondycję, a także rozładować stres po całym dniu.  Dodatkowym atutem jest szeroki wybór, aż 25 różnych wariantów ćwiczeń, które wykonuje się pod czujnym okiem prywatnego trenera.

Dla wielbicielek tańca i dobrej zabawy - DanceStar IMPREZA

Taneczno-imprezowa gra na PlayStation Move - „DanceStar IMPREZA” to idealny prezent dla wielbicielek tańca i dobrej zabawy!

Zabawa taneczna w rytm największych muzycznych hitów! Nowa odsłona gry tanecznej „DanceStar IMPREZA” to gra, w której można nie tylko tańczyć, ale również śpiewać!

Katalog muzyczny „DanceStar IMPREZA” zawiera 40 największych hitów z historii światowej muzyki i 160 różnych kombinacji choreograficznych. Gra umożliwia zabawę z wykorzystaniem układów tanecznych o różnych stopniach trudności przy m.in. hitach Gwen Stefani, Lady Gagi, Kelis, Nelly Furtado czy The Pussycat Dolls! Ten sam układ taneczny można tańczyć solo lub w duecie.

Dla intelektualistek - Bystry Jak…


Jeżeli Twoja siostra lubi ćwiczyć swój umysł, jeżeli Twoja dziewczyna przygotowuje się do trudnego egzaminu, a mama jest fanem krzyżówek, sudoku i wszelkich łamigłówek  zafunduj im naukę poprzez rozrywkę z grą Bystry Jak…

Bystry Jak… to społecznościowa gra logiczna na PlayStation Vita i rewolucja w dziedzinie ćwiczenia umysłu. Bystry Jak… to 20 unikalnych, wciągających, dotykowych i interaktywnych łamigłówek, dzięki którym każdy może sprawdzić swoje arytmetyczne, logiczne oraz językowe umiejętności, a także poznać swój zmysł obserwacji.


 

Komentarze (2)

Kiss (2013-03-29 21:19:50)
dobry tv!
 Jeszcze wypada swojej wybrance zakupić jakiś dobry telewizor do tego i dodatkowo by cieszył oko na przykład taki z ambilight, na pewno by się ucieszyła. :)
sylvana (2013-03-06 08:55:41)
Inspiracja...
skuteczna,raczej już teraz na pewno sięgnę do skarbonki i zrobię przyjemność wszystkim domownikom,jako że wciąż proszą o porcję rodzinnej witaminy M, a wiosną witaminki jadać trzeba  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar