2013-03-03

Włosy

Naturalna pielęgnacja włosów na wiosnę

Czas wiosennego przesilenia to okres, w którym kondycja włosów z powodu braku witamin i przesuszenia po zimie jest obniżona. Objawia się to matowym odcieniem, zwiększoną łamliwością i ogólnym osłabieniem włosów. Laboratorium Barwa przygotowało specjalistyczną linię szamponów Barwa Naturalna, zawierających naturalne wyciągi i kompleks witamin, pozwalający dogłębnie zregenerować włosy.
  


W linii znaleźć można dodający blasku szampon piwny i regenerujący szampon jajeczny. Produkty stworzono na bazie naturalnych składników, zapewniających odżywienie i wzmocnienie kondycji włosów oraz skóry głowy.Szamponynie zawierają obciążających silikonów, dzięki czemu włosy na dłużej zachowują swoją świeżość i puszystość. Ich regularnie stosowanie sprawia, że włosy stają się mocne, lekkie i podatne na układanie. Receptury produktów zostały opracowane przy współpracyz mikrobiologiem i dermatologiem.

Nowość! BARWA NATURALNA Szampon Piwny dodający blasku z kompleksem witamin
Krystalicznie czysty szampon z naturalnym wyciągiem z drożdży piwnych przeznaczony jest do pielęgnacji włosów matowych, cienkich, suchych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Wyciąg z drożdży piwnych oraz kompleks witamin dostarczają niezbędnych aminokwasów i minerałów,dzięki którymwłosy i skóra głowy są nawilżone i odżywione. Szampon przywraca blask i witalność włosom a także dodaje im elastyczności i zmniejsza ich łamliwość.
Pojemność: 300ml
Cena: ok. 4,50 zł


Nowość! BARWA NATURALNA Szampon Jajeczny regenerujący
z kompleksem witamin
Szampon jajeczny przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów suchych, farbowanych, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi i wymagających silnej regeneracji. Proteiny pozyskiwane z jajka przywracają włosom blask oraz chronią przed mikrouszkodzeniami spowodowanymi przez czynniki zewnętrzne, takie jak czesanie, mycie i niekorzystne warunki atmosferyczne. Zawarty w szamponie kompleks witamin nawilża i ułatwia odbudowę struktury włosa.

Pojemność: 300ml
Cena: ok. 4,50 zł

Komentarze (1)

sylvana (2013-03-04 08:03:20)
Takie kosmetyki,to...
ja lubię najbardziej,bo i cena dobra i z pewnością ''domowa'' jakość 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar