2013-03-02

DEKORACJA WNĘTRZ

Kolekcja mebli I LIKE GREY

Kolekcja mebli I LIKE GREY od Fajnej Stolarni to innowacyjne wykorzystanie drewna, przy połączeniu przemyślanego wzornictwa wraz z najnowszą technologią.
 


 


Wygoda oraz klasyka w kolekcji I LIKE GREY to perfekcyjne meble, które tworzą we wnętrzu niesamowity klimat. Meble wykonane ręcznie przez Fajną Stolarnię to lite drewno. W kolekcji można znaleźć stolik do kawy oraz komodę.

Wygodę komody zapewniają 4 głębokie szuflady, które mogą pomieścić mnóstwo rzeczy, zaś mały stolik dzięki swoim gabarytom może zmieścić się nawet w najmniejszej kawalerce.

Proste i surowe kształty mebli, równoważą dodatki w postaci metalowych klamek przy komodzie. Stanowią prawdziwą ozdobę nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz. Meble z kolekcji I LIKE GREY to po prostu elegancja w każdym calu.

 


Fajna Stolarnia to stolarnia pełna pomysłów na Twoje wymarzone wnętrze. Realizujemy projekty dla klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz instytucji publicznych.
Nasz zespół to grupa stolarzy-miłośników swojego zawodu, którzy rzemieślnicze szlify zdobywali w najlepszych polskich fabrykach mebli, dzięki czemu czują się komfortowo w realizacji projektów o zróżnicowanej stylistyce. Drewno to ukochany przez naszą stolarnię materiał-wiemy jak sprawić, żeby oddał swój charakter i urodę tworzonym przez nas meblom.

Komentarze (4)

asiakali (2013-03-03 14:41:01)
:)
Ten czerwony kolor... uwielbiam, w połączeniu z prostymi meblami wygląda to świetnie. Siła tkwi w kolorze. Zajrzałam na stronę Fajnej Stolarni....ciekawe propozycje.
Magda Kol (2013-03-03 11:53:00)
kolor ok
 Rewelacyjny kolor, ale stół mógłby być masywniejszy i większy, żeby zmieścić 4 osoby bez ścisku.
anni.liur (2013-03-03 10:28:34)
Piekne
 Pięknie komponują sią z czerwienią. Niby proste, zwykłe meble, a jednak mają swój unikatowy "charakter" :)
sylvana (2013-03-03 08:05:37)
Surowe i takie...
piękne w swojej prostocie,że nic więcej już nie trzeba  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar