2013-02-27

Diety

Przekąska na każdy dzień - pyszny burak

Chrupiące plasterki buraka o smaku winegret Crispy Natural smakują wyjątkowo o każdej porze roku. Wyróżnia je wysoka zawartość błonnika pokarmowego oraz niezwykły smak słodkiego buraka złamany wytrawną i nieco kwaśną nutą smaku winegret. To świetna przekąska, która sprawdzi się niemal wszędzie – w pracy, w domu, na spacerze czy na wakacjach.
 


 

Chrupiące plasterki buraka o smaku winegret Crispy Natural to produkt, który nie zawiera dodatku cukrów, sztucznych barwników i konserwantów. Wytwarzany bez użycia wysokich temperatur, smażenia i pieczenia, zachowuje wartości zbliżone do tych, które znaleźć można w świeżych burakach. Jest doskonałym źródłem błonnika pokarmowego. Charakteryzuje się ciekawym, delikatnym smakiem. Zawartość 20-gramowego opakowania zrobiona jest z trzech świeżych buraków o łącznej wadze 300 g. Stanowi 1 z 5 porcji owoców i warzyw zalecanych do spożycia w ciągu dnia. 

Dietetycy i specjaliści ds. żywienia rekomendują chrupiące plasterki warzyw i owoców Crispy Natural jako naturalną alternatywę dla ciężkich i wysokokalorycznych przekąsek, chipsów i snacków.

Chrupiące plasterki buraka o smaku winegret Crispy Natural są produktem bezglutenowym, dzięki czemu mogą być spożywane także przez osoby z celiakią.

Jedno opakowanie Chrupiących plasterków buraka o smaku winegret Crispy Natural zawiera 64 kalorie. Produkt dostępny jest w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.
Cena: 2,5 zł / op. 20 g

www.crispynatural.pl 
www.sklep.crispy.pl
 

Komentarze (1)

sylvana (2013-02-27 20:17:35)
Mniam...
już  kocham buraczka 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar