2013-02-09

Kosmetyki

Maszynka Touch Control HC5950 już w Polsce

Najnowsza maszynka do włosów marki Remington to obowiązkowy gadżet do stylizacji  nowoczesnego dżentelmena. To produkt dla mężczyzny, który ceni sobie funkcjonalność i przywiązuje wagę do detali. Touch Control HC5950 pozwala osiągnąć pożądany efekt i w kilka chwil stworzyć niebanalny look.
 

 


Zaawansowana technologicznie maszynka do włosów Touch Control HC5950 zapewnia możliwość tworzenia nowoczesnych stylizacji poprzez dodanie efektu cieniowania i objętości w trakcie przycinania włosów lub tworzenia warstw o różnych długościach. Dzięki niepowtarzalnej precyzji maszynka umożliwia także utrzymanie pożądanego wyglądu pomiędzy kolejnymi wizytami u fryzjera.

Maszynka do włosów Touch Control HC5950 została wyposażona w silnik
Pro Power gwarantujący dwa razy szybsze działanie w porównaniu z poprzednimi modelami maszynek marki Remington. Innowacyjny panel dotykowy zapewnia pełną kontrolę oraz łatwą i wygodną obsługę urządzenia. Jedno dotknięcie wystarczy, by precyzyjnie dostosować długość ostrzy.  Do wyboru są długości od 0,4 mm do 42 mm dla dłuższych włosów i grzywek. Trzystopniowy system Tri Boost umożliwia ustawienie optymalnej prędkości cięcia. Na panelu wyświetlają się wskaźniki ustawienia długości i prędkość, a także pozostałego czasu pracy. Samoostrzące i samooliwiące się ostrza z powłoką tytanową są wytrzymałe  i odporne na ścieranie. Dodatkowo maszynka posiada system natychmiastowego zwalniania ostrzy.

Zasilanie sieciowo – akumulatorowe i możliwość ładowania przez USB dają pełną swobodę w posługiwaniu się maszynką. Komfort zwiększa krótki czas ładowania (pełne ładowanie w 90 minut) oraz aż do 40 minut bezprzewodowego działania. Maszynka do włosów Touch Control HC5950 jest dostępna w zestawie z eleganckim etui, dwiema nakładkami grzebieniowymi do regulacji długości strzyżenia, jedną nakładką do stylizacji zarostu oraz przewodem USB.

Sugerowana cena detaliczna  – 399 złotych
 


Komentarze (1)

sylvana (2013-02-10 10:13:24)
Prezent idealny...
na czternastego lutego  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar