Diky

2013-02-02

Oczy

Jak zabłysnąć na ostatniej imprezie karnawałowej w tym roku

Karnawał w tym roku jest wyjątkowo krótki. Przed nami zaledwie dwa ostatnie weekendy, kiedy możemy jeszcze wyjść na domowe przyjecie lub elegancki bal. To właściwie jedyny taki czas w roku kiedy  bez powodu możemy zorganizować przyjecie z tańcami lub wybrać z bogatej oferty lokali imprezę tematyczną, bal przebierańców lub eleganckie przyjęcie w rytmie klasycznych tańców. Bo w karnawale chodzi o radość, taniec i piękne kreacje. Nawet jeśli dopiero w dniu imprezy ostatkowej znajdziemy czas na pielęgnację, to jeśli sięgniemy po natychmiastowo działające kosmetyki – zdążymy.Przed samym nałożeniem makijażu warto sięgnąć po ekspresowa regenerację i zastrzyk aktywnych składników w postaci płatków Hyaluronic Repair z linii PRESTIGE COSMETICS.  Te hydrożelowe, nasączone hialuronem płatki rozjaśniają sińce, delikatnie napinają skórę wokół oczu i nawilżają.
Urok tych płatków polega na tym, że dzięki prostej i przyjemnej aplikacji, w przeciągu pół godziny będziemy miały nie dość, że nawilżone i rozświetlone oczy. Dodatkowo możemy ten czas spędzić na wybieraniu stroju na wieczór, pomalowaniu paznokci na idealny kolor, lub możemy na chwilę po prostu usiąść i odpocząć. Po tym czasie zdejmujemy płatki i możemy śmiało nałożyć makijaż na naszą zrelaksowaną twarz.

Jeśli będziemy wypoczęte na twarzach, to każda zabawa karnawałowa może być wspaniałą przygodą. Nie zepsuje nam  jej wtedy nawet zeszłoroczna sukienka i niedające się uparcie zrzucić dwa zbędne kilogramy.

WWW.switpharma.pl
http://sklep.switpharma.pl/

Płatki hydrożelowe: 2 szt. w opakowaniu
Cena: ok. 8 zł

 


 

Komentarze (1)

sylvana (2013-02-02 22:17:33)
Podpowiedź super...
ale ja siedzę w domu ,bo mam dyżury w pracy dwa pod rząd niestety 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar