2013-02-02

Buty

Pięć butów w jednym: Nike Studio Wrap

Nike Studio Wrap to coś więcej, niż tylko komfort zbliżony do ćwiczenia boso, czy też modułowa budowa buta. Zaprojektowano je tak, by podczas treningu na siłowni lub sali treningowej, kobiety mogły czuć wyjątkowe wsparcie, jednocześnie wyglądając bardzo stylowo.
 

 
 
Rosnąca popularność treningów na sali, takich jak joga, pilates czy czerpiące inspirację z baletu barre sprawiają, że kobiety coraz częściej ćwiczą boso.

Ćwicząc boso, łatwiej jest wykonywać skłony, zginać ciało, robić przysiady, obroty, rozciągać się lub odpychać. Niestety, trening boso wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Po pierwsze, w wielu miejscach ćwiczenie bez obuwia jest zabronione ze względów higienicznych.

Poza tym, bosa stopa może się czasem poślizgnąć w najbardziej niepożądanym momencie, na przykład wtedy, gdy właśnie uzyskaliśmy stan głębszej medytacji. Co istotne, stopa w samych skarpetkach również ulega poślizgowi. Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji wydają się być skarpetki z "antypoślizgowym" spodem, ale te z kolei mogą się zwijać, przesuwać, nie mówiąc już o tym, że kobieca stopa w samych skarpetkach nie prezentuje się najlepiej.

Dlatego Nike zdecydowało się stworzyć coś, czego nikt wcześniej nie odważył się zaproponować.

Nike Studio Wrap to doświadczenie, które wychodzi poza doznania bosej stopy – to trzyczęściowy but składający się z wewnętrznych i zewnętrznych baletek oraz taśmy do owijania wokół kostki. Dzięki temu zapewnia stopie pełną swobodę ruchu podczas wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych ćwiczeń, a przy tym wygląda niezwykle kobieco. W zestawie znajduje się również torebka z siateczki mesh, w której można przechowywać cały komplet. Torebka przyda się także podczas prania butów. Całość zapakowana jest w stylowe pudełko z szufladką.

Nike Studio Wrap to propozycja bardzo funkcjonalna, komfortowa, minimalistyczna a zarazem niezwykle stylowa.

 
Komentarze (3)

Anna (2015-05-05 00:26:29)
Cena
Cena mnie przeraża, chociaż baardzo chciałabym mieć to cudeńko w swojej garderobie, znacie jakieś promocje?
maruś (2013-10-03 22:08:23)
?
 A dlaczego by faceci nie mogli w czymś takim ćwiczyć ?
sylvana (2013-02-02 21:52:48)
Coś idealnego dla mnie...
czuję,że pokocham od pierwszego kontaktu  tzn.kroku 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar