2013-01-27

Dodatki

Serce na dłoni

Walentynki, Dzień Kobiet, urodziny czy zwykła środa – każdy dzień jest dobry by powiedzieć komuś  „Kocham Cię!”, zaś dla tych, dla których słowa to za mało OCHNIK przygotował pomysł na niebanalny upominek – portmonetkę w kształcie serca.

 

 


Portmonetka „serce” to jeden z oryginalnych modeli galanterii pochodzący z najnowszej kolekcji marki OCHNIK wiosna/lato 2013.  Wykonana z usztywnianej, lakierowanej skóry bydlęcej wysokiej jakości, przyciąga wzrok oryginalnym kształtem oraz płomiennym kolorem. Wnętrze skrywa jedną kieszonkę, zaś całość zamykana jest na suwak. Elementy metalowe w kolorze niklu oraz błysk skóry nadają sentymentalnej formie serca nowoczesny charakter, zaś dzięki łańcuszkowi z zapięciem portmonetka zyskuje nowe oblicze i staje się modnym brelokiem.

„Serce” dostępne jest 2 wariantach kolorystycznych - koralowym i czarnym. Cena 129,90 zł. W tej samej linii dostępne są również portfele o bardziej klasycznym kształcie z kieszeniami nie tylko na monety, ale również na banknoty  czy karty kredytowe. Cena 159,90 zł.

 


 

 
 


Komentarze (1)

sylvana (2013-01-28 08:54:30)
Lekko drapieżnie...
Walentynki muszą być udane   a same portmoneteczki urocze 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar