Diky

2006-12-29

WARTO WIEDZIEĆ

SYLWESTER WE DWOJE - NUDA?

To, że spędzicie Sylwestra tylko we dwoje nie oznacza pójście do łóżka o 12, po najzwyklejszej kolacji i obejrzeniu kilku filmów. Powitanie Nowego Roku jest świętem i tak powinniśmy go uczcić niezależnie od tego czy spędzamy go tylko we dwoje czy na hucznym balu. Mimo, że jesteśmy tylko z partnerem, wieczór ten można spędzić na wiele sposobów. Wykorzystaj ten czas i zrób dla was małe przyjęcie z zabarwieniem erotycznym.

W codziennej gonitwie, zabieganiu, coraz częściej zapominamy o bliskości, czułości, a seks staje się rutynowym obowiązkiem i zamiast dawać niezapomniane chwile rozkoszy, jest banalnym sposobem na odreagowanie stresu. Dlatego ten wyjątkowy wieczór warto wykorzystać, aby na nowo odkryć fascynację seksem.

Tak samo jak przed balem, na wieczór we dwoje należy się przygotować. Same przygotowania przecież też dają tak wiele radości. Idź do kosmetyczki, wybierz się wcześniej do fryzjera, zrób sobie nową fryzurę. Przygotuj też sobie makijaż, w jakim wystąpisz w ten dzień. Przecież jeszcze niedawno malowałaś się tylko dla niego, nawet, jeśli szliście na huczne przyjęcie! Teraz zrób to tylko dla was. Wybierz sie na masaż, zadbaj o swoje ciało, bądź seksowna, kusząca i ponętna. Sprawi to przyjemność nie tylko twojemu mężowi, ale również tobie. Niech Sylwester będzie dobrym powodem do sprawienia sobie kilku przyjemności, które zaowocują zadbanym ciałem i lepszym samopoczuciem! W taki wieczór seksowna bielizna to podstawa. Nie musisz wydawać fortuny na kreację, ale wydaj troszkę więcej niż zwykle na bieliznę, jakiś seksowny i wyzywający komplecik. Kup sobie coś, w czym się będziesz czuła atrakcyjnie.

Odważ się i spełnij swoje erotyczne marzenia. Jeśli chcesz, zrób mężowi niespodziankę i nie mów mu niczego o swoich planach, a jeśli wolisz, żeby włączył się do przygotowań, tym lepiej. Razem będziecie mogli pobawić się w przygotowania do "erotycznego Sylwestra".

Kolacja... W taki wieczór nie możemy też zapomnieć o specjalnym menu. Przygotuj potrawy, którymi będziecie się cieszyć karmiąc się nawzajem, wyszukane drinki na ten wieczór to też świetny pomysłm, a na deser bita śmietana prosto z rozgrzanych ciał.

Przygotuj także wnętrze, w którym spędzicie ten wieczór. Świece, drobne dekoracje doskonale wprowadzą was w romantyczno-erotyczny nastrój. A może część tej nocy spędzicie w wannie? Ciepła łazienka oświetlona delikatnym światłem migoczących świec, czy może być coś lepszego na taki wyjątkowy wieczór?

A może dobrym pomysłem byłoby zdjęcie z półki zakurzonej książki "Kama Sutra" i spróbowanie nowych sztuczek erotycznych. Możecie zaopatrzyć się w książkę o masażu erotycznym. Nie zapominaj tylko, że do masażu potrzebne są pięknie pachnące olejki!

Sylwester we dwoje może być nudny, ale wszystko zależy od nas. Weźmy inicjatywę we własne ręce i zorganizujmy wyjątkowy wieczór pełen erotyzmu, który doda nam chęci życia i energii na kilka następnych miesięcy.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar