2013-01-20

Pielęgnacja ciała

Sposoby na kuszący dekolt

Karnawał w pełni. Na wieczór zakładasz kreację, która ma dekolt. Nieważne czy on jest mały czy głęboki. Ważne, że go odsłania. Dlatego właśnie warto zadbać o skórę w tym miejscu, aby wyglądała wyjątkowo kusząco…

Przyjrzyj się dokładnie swemu dekoltowi, a jeśli nie jesteś zadowolona z jego wyglądu, koniecznie zastosuj zabiegi pielęgnacyjne , aby w okresie karnawału wyglądał pięknie i ponętnie.

Wiadomo, że skóra dekoltu jest cienka, wrażliwa, ma najmniej kolagenu i gruczołów łojowych. Dlatego, aby uniknąć szybkiego starzenia się skóry w tym obszarze, powinnaś systematycznie ją pielęgnować.

Dekolt warto myjć preparatami bardzo łagodnymi. Po każdej kąpieli wklep w niego nawilżający krem.
Gdy na dekolcie pojawiają się krostki zastosuj łagodny tonik oraz punktowy żel przeciwtrądzikowy.

Aby usunąć zrogowaciały naskórek i wygładzić skórę zrób peeling drobnoziarnisty. Zabieg ten wykonuj tylko raz w tygodniu.
 
Wygładzająca maseczka:
Zwykły krem Nivea wymieszaj z trzema łyżeczkami twarożku. Papkę nakłóż na dekolt na 20 minut. Zmyj ciepłą wodą, a „drobne pozostałości” nasączonym wacikiem.

Przed wyjściem na imprezę sylwestrową, dekolt posmaruj balsamem rozświetlającym. Dzięki niemu, skóra pięknie błyszczy, przez co nie tylko pięknie wygląda dekolt, ale też rozpromienia twarz.

Komentarze (1)

sylvana (2013-01-21 12:43:58)
Dobre rady...
zawsze mile widziane  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar