2013-01-14

Hobby

Graj w piłkę nożną jak Messi

Perfekcyjne opanowanie trików wykonywanych przez Messiego, Iniestę czy Cristiano Ronaldo to marzenie młodych piłkarzy. Zadaniem filmów dostępnych na stronie YouNr1.com jest ułatwienie samodzielnej nauki najtrudniejszych zagrań.

  

Serwis YouNr1.com oferuje ponad 40 filmów instruktażowych umożliwiających samodzielną naukę trików piłkarskich. Zostały one zaprezentowane w taki sposób, aby użytkownicy mogli dokładnie prześledzić sekwencję ruchów niezbędnych do prawidłowego wykonania ćwiczenia. Dzięki wykorzystaniu wielu kamer, spowolnień i zbliżeń obrazu użytkownicy mogą dokładnie zapoznać się z sekwencją ruchów niezbędną do wykonania każdego triku. Dzięki temu filmy umożliwiają efektywną naukę każdego z prezentowanych tricków.

Co ważne, każdy z tricków jest prezentowany na obie nogi. Dzięki temu samodzielną naukę mogą podjąć zarówno osoby lewo- jak i prawonożne. Strona zapewnia naukę tricków standardowych i niestandardowych, od najłatwiejszych po te najbardziej skomplikowane i jednocześnie najbardziej widowiskowe.

Projekt jest adresowany do młodych piłkarzy na całym świecie, którzy pragną zgłębić tajniki futbolu i nauczyć się tricków wykonywanych na boisku przez największe gwiazdy tej dyscypliny sportowej. - Przeanalizowaliśmy wiele publikacji, w których schematycznie przedstawione zostały różne tricki. Jednak nauka w oparciu o nie jest praktycznie niemożliwa – mówi Andreas Wdowiak, producent i pomysłodawca projektu.

Hasłem przewodnim projektu jest „Live your dream”. Żyj swoimi marzeniami i pamiętaj, że dopóki nie poczujesz się numerem 1 nie odniesiesz sukcesu na miarę swoich możliwości. Marzenia to nic innego, jak cele, do których należy dążyć przez całe życie. - Idea powstania strony YouNr1.com zrodziła się z pasji gry w piłkę nożną i fascynacji motywacją. Zachęca, aby użytkownicy poczuli się numerem 1 i żyli marzeniami, bo dopiero wtedy możliwe będzie osiąganie celów na miarę swoich możliwości - przekonuje Andreas Wdowiak.

Dostępne w serwisie cytaty motywacyjne są jak drogowskaz, który wskazuje najważniejsze kierunki rozwoju młodego człowieka – nie tylko w odniesieniu do treningu piłkarskiego, ale również życia codziennego.

Strona YouNr1.com prowadzona jest w dziewięciu językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, niemieckim, polskim, portugalskim, rosyjskim i włoskim. Projekt ruszył w grudniu 2011 r. Od tego czasu dostępne w serwisie YouTube.com filmy obejrzało ponad 570 tys. miłośników piłki nożnej.

www.younr1.com
Youtube.com/AndreasWDOWIAK
 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar