2013-01-14

Twarz

Piękny prezent na Dzień Babci

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci. Jest to niezwykły czas, w którym chcemy sprawić, aby nasze ukochane babcie poczuły się wyjątkowo. Data 21 stycznia stanowi idealny moment, by ofiarować im niepowtarzalny prezent.
 


Krem przeciwzmarszczkowy na dzień i na noc z serii Epona Skin & Body CareJak przyznają praktycznie wszystkie babcie, w dniu ich święta najbardziej cenią sobie pamięć i miłość wnuczek i wnuków, a prezenty to tylko miły dodatek. Wiele zależy jednak od tego, jaki konkretnie prezent zamierzamy ofiarować. Warto pomyśleć nad podarkiem, który nie tylko wyrazi wyjątkową więź, ale też przez długi czas będzie korzystnie wpływał na zdrowie i samopoczucie naszej babci.

W tym kontekście dobrym wyborem mogą okazać się prozdrowotne preparaty wzmacniające organizm, czy regenerujące skórę kosmetyki naturalne. Oferują one  zbawienne działanie dla zdrowia, a poza tym pozwalają poczuć się wspaniale. Co równie istotne w odniesieniu do starszych osób – są w pełni bezpieczne, nie powodują podrażnień. W końcu wrażliwość naszej babci to jeden z największych jej atutów, a nie słabości.

Do tej pory trudno było znaleźć na polskim rynku kosmetyki, które mogłyby idealnie posłużyć za prezent na Dzień Babci. W ogromnej większości zawierały one szkodliwe substancje, takie jak parafina (pochodna ropy naftowej), parabeny, sztuczne barwniki czy substancje zapachowe. Tak naprawdę zaspokajały one tylko chwilową potrzebę dobrego samopoczucia, lecz nie wpływały zdrowo na skórę.

Niedawno pojawiło się jednak ciekawe rozwiązanie, które może odwrócić ten trend. Firma Epona Cosmetics wprowadziła na rynek pierwszą polską serię naturalnych kosmetyków na bazie mleka klaczy. Firma od początku pozostaje wierna idei, że prawdziwe piękno i zdrowie pochodzi prosto z natury, a symbioza człowieka z przyrodą gwarantuje znakomite efekty.

Wszystkie kosmetyki z serii Epona Skin & Body Care opierają swoje działanie na naturalnych składnikach: oleju ze słodkich migdałów, z awokado, skwalanie roślinnym, naturalnej witaminie E  i innych. Najważniejszym elementem pozostaje jednak mleko klaczy. Ten niezwykły składnik posiada właściwości antybakteryjne, opóźnia procesy starzenia się skóry, łagodzi podrażnienia. Swoim składem przypomina mleko kobiece, dzięki czemu nie wywołuje alergii i stanowi bezpieczne rozwiązanie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Chcąc zadbać o swoją babcię nie tylko w dniu jej święta, lecz przez cały rok, warto zastanowić się nad kupnem prezentu, który oferuje naturalne działanie, pozwalające poczuć się zdrowo, pięknie i wyjątkowo. Być może krem przeciwzmarszczkowy bazujący na cudownym działaniu mleka klaczy okaże się idealnym wyborem?
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar