2013-01-12

Perfumy

Małgorzata Socha Ambasadorką zapachu AVON SENSUELLE

Aktorka, ikona mody i stylu oraz piękna kobieta Małgorzata Socha została Ambasadorką zmysłowego zapachu AVON SENSUELLE. Artystka jest kolejną polską Gwiazdą, która dołączyła do grona znanych i cenionych osób, od lat współpracujących z firmą AVON.
 
 


Avon od lat współpracuje z wieloma znanymi i lubianymi na całym świecieprzedstawicielami świata filmu, muzyki czy modelingu. Od 2007 roku rolę globalnego Ambasadora marki pełni światowej sławy aktorka,  laureatka Oscara - Reese Witherspoon. Wśród Gwiazd współpracujących z Avon są również wokalistka Fergie, modelka i aktorka Milla Jovovich, aktorka Courtney Cox i modelka Christy Turlington. W 2012 roku Avon nawiązał współpracę z polskimi artystami: Edytą Herbuś, Joanną Koroniewską iAgustinem Egurrolą. W 2013 roku do grona ambasadorów marki AVON zaproszono również Małgorzatę Sochę.

Małgorzata Socha została Ambasadorką zmysłowego i kobiecego zapachu AVON SENSUELLE, którego twórcą jest Harry Fremont, kreator takich zapachów jak: Avon Pur Blanca, Calvin Klein CK One czy Ralph Lauren Romance.

Jak sama aktorka twierdzi: "Avon Senuelle to uosobienie kobiecości. Jakby brakujący element mnie ,który pozwala mi  poczuć się pewnie i zmysłowo we własnej skórze."


Premiera nowego zapachu AVON  SENSUELLE już 15 stycznia 2013 roku.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar