2012-12-22

PLOTKI

Sprawdź czy jesteś excused

Podwójna randka – podwójny pech czypoczątek gorącego uczucia? Już od ponad roku amerykańscy fani telewizyjnego show "Excused", z pasją podglądają ustawiane randki, pełne zaskakujących zwrotów akcji i… uczuć. Już 2 stycznia 2013 r. na antenie stacji VIVA Polska, po raz pierwszy w polskiej telewizji, będzie można obejrzeć jeden z najpopularniejszych programów randkowych na świecie.

Miłość jest bezwzględna i wymaga czasem podejmowania odważnych, a niekiedy drastycznych decyzji. Być może dlatego program `Excused` pełen gorących, miłosnych, a czasem seksualnych emocji, cieszy się tak dużą popularnością. Formuła produkcji oparta jest na oryginalnej grze, do której zapraszani są spragnieni miłości uczestnicy…

Na początku programu poznajemy dwie dziewczyny(lub facetów), którzy zdradzają widzom swoje marzenia o idealnym partnerze. Czy uda się im znaleźć ukochaną osobę w rozpoczynającej się właśnie przygodzie? Parę chwil spędzonych z kolejnymi czterema uczestnikami to niestety… pożegnanie dwójki z nich.

Kolejna część programu to nieustanne próby zaimponowania swoją osobą, charakterem i pomysłowością. Uczestnicy wymieniają się swoimi partnerami w połowie dnia, tak, żeby osobiście przekonać się o szczerości uczuć pretendentów do ich serca. Ostatecznie, dziewczyny eliminują kolejnego mężczyznę, jednak nie jest to koniec programu! Teraz, decydujące słowo ma Pan, który wybiera kobietę, którą chciałby bliżej poznać, już z dala od kamer programu. Oczywiście, o ile jego wybranka się na to zgodzi…  

Program `Excused` to cała godzina rozrywki pełnej wymyślnych żartów, niespodziewanych zwrotów akcji i dowcipnych dialogów. Program prowadzony jest przez IlizęShlesinger, znaną amerykańską aktorkę komediową, zwyciężczynię konkursuNBC'sLast Comic Standing. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć na antenie stacji VIVA Polska 200 odcinków produkcji.

Emisja od 2 stycznia 2013 r.; od poniedziałku do piątku o godz. 16:00. Powtórki z dnia poprzedniego można będzie zobaczyć o godz.19:25 (od poniedziałku do piątku).
 

Komentarze (1)

gggfh (2015-05-07 18:47:13)
ścisnął bym jej cycki jak reksiio szynke
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar