2012-12-17

Rozwiązania

Rozwiązanie Konkursu diamentowe kosmetyki od Clareny - sprostowanie

Kochani,

Niestety, mimo naszych próśb, nalegań i uwag, by rywalizacja w konkursach była uczciwa, byście zamieszczali prace stworzone jedynie na potrzeby danego konkursu, docierają do nas głosy, że jest inaczej i że zasady regulaminu są łamane. Z przykrością musimy stwierdzić, że nie są to plotki, mamy na to dowody.

Dlatego też jesteśmy zmuszeni wyłonić dwie nowe laureatki w konkursie Clareny, gdyż dwie osoby złamały regulamin.

Złamano zasadę w regulaminie:

§ 5 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu.

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.


Dwie nowe laureatki:gosia1502


Katarzyna L.Czyli zwycięzcami konkursu są:


Anaesthesia


gosia1502


Katarzyna L.Serdecznie gratulujemy!!!


UWAGA:
Jeżeli pojawią się jakieś zastrzeżenia odnośnie osób, które zwyciężyły, prosimy o oficjalną informacje do Redakcji.
Po ogłoszeniu konkursu laureatki nagród, które będą chciały, aby zestawy dotarły przed świętami, są proszone o podanie danych adresowych do 17.12.2012 na maila Agnieszka@udziewczyn.pl

Komentarze (7)

calibra (2012-12-18 16:03:46)
Ech,....
Martoolla - nie doczytałaś regulaminu. Teksty musiały być specjalnie stworzone na ten konkurs, a nie takie, którymi już wcześniej gdzieś coś ugrałaś bądź próbowałaś wygrać. I o to poszło, a o plagiat nikt Cię nie posądził.
marttoolla (2012-12-18 14:42:40)
BZDETY
nie trudno! kwestia tylko że to MÓJ TEKST! WIEC ZARZUCANIE PLAGIATU JEST TUTAJ NIE FAIR!
gosia1502 (2012-12-18 00:49:10)
:)
Dziękuję za wyróżnienie! Już widzę uśmiech na twarzy mojej Mamy :)
calibra (2012-12-17 21:42:18)
;-)
Cieszę się, że załatwiono tą sprawę. Co do tego, czy mi się wyróżnione obecnie wpisy podobają - powiem tak: mam pewność, że w żadnym konkursie nie zwyciężyły ;-) Mam nadzieję, że dziewczyny sprawią swoim mamom wiele radości wręczając super prezenty.  I życzę Wesołych Świąt.
NekropolisQueen (2012-12-17 21:39:08)
:)
Anaesthesia pięknie to napisałaś, zgadzam się w pełnirównież pozdrawiam ciepło!  jeszcze raz gratuluję!
Anaesthesia (2012-12-17 21:25:49)
:)
Dobrze, że wyłoniono dwie nowe osoby. Czy naprawdę tak trudno napisać kilka słów z serca o własnej Mamie?  Pozdrawiam ciepło w ten chłodny wieczór. :) 
NekropolisQueen (2012-12-17 21:23:34)
:)
Gratulacje dla laureatek
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar