2012-12-15

Pielęgnacja ciała

Naturalne piękno skóry

Na polskim rynku pojawiła się nowa marka naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych evrée. Kosmetyki evrée to produkty przygotowane na bazie skutecznych w działaniu i bezpiecznych dla skóry składników naturalnych, w oparciu o naukę i innowacyjne technologie. Jedną z linii kosmetyków evrée jest seria produktów przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji nóg i stóp FOOTCARE.

 

 

Wygładzający peeling do stóp, Regenerujący krem do bardzo suchej i szorstkiej skóry stóp oraz Nawilżająco - relaksujący żel do zmęczonych i opuchniętych nóg, dzięki zawartości naturalnych olejków, wyciągów roślinnych oraz witamin i protein, szybko przywracają skórze gładkość, miękkość i elastyczność.

Marka evrée tworzy kosmetyki o najwyższym poziomie skuteczności i bezpieczeństwa. Dba również o najwyższą jakość formuł kosmetycznych, czerpiąc z wiedzy naukowej, technologicznej i z samej natury. Oferuje konsumentowi pozytywne i innowacyjne podejście do codziennej ochrony, regeneracji i pielęgnacji skóry. Swoje kosmetyki zamyka w prostych i przejrzystych opakowaniach, które ułatwiają wybór odpowiedniego produktu.

 

Komentarze (2)

paulina (2013-01-02 20:11:35)
peeling
Peeling jest rewelacyjny, a na dodatek ma w składzie UREA i wosk pszczeli
irenka (2012-12-17 19:19:24)
dr stopa
 a ja proponuje genialny płyn flosleku który zmiększa zrogowacenia i odciski, bomba!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar