W te Święta Katie Holmes jest w bardzo hojnym nastroju, gdyż została zauważona podczas szaleństwa zakupowego wydając 100 tys. dolarów, by obdarować wyjątkowymi prezentami ukochanego męża i córeczkę.

Zakupowy szał Katie rozpoczął się takimi zakupami jak złoty zegarek Cartier za bagatela 30 tys. dolarów i płaszcza na narty oczywiście od Prady za 1.395 dolarów - twierdzi tygodnik In Touch.

Wzorowa żona kupiła również dla męża garnitur od Giorgio Armaniego za jedyne 5.400 dolarów, tenisówki ze skóry węża od Gucciego za 990 dolarów oraz cztery pary angielskich pantofli Barker Black ręcznie robionych za 825 dolarów każda. Następnie Katie zmieniła dział i zakupiła wszystko co było możliwe wykonane z kaszmiru: płaszcz zimowy (9 tys. dolarów), płaszcz do auta (nie wiedziałam, że takie istnieją), skórzano - kaszmirową marynarkę i sześć sweterków w serek w różnych kolorach ze jedyne 1.350 dolarów każdy.

Jednak Katie rozpieszczała nie tylko swojego męża, ale wydała również 5 tys., dolarów na swoja ukochaną córeczkę Suri kupując jej sukienusie i inne ubranka.

Czy ktoś z was chciałby mieć taki luksus wydawania pieniędzy?

Komentarze (1)

majka (2007-12-25 13:18:48)
hehe
jak mają kase to szaleją, ale na pewno w tym wszystkim zanikła tradycja dawania sobie podarków pod choinkę...bo nic tak na prawdę nie kupiła od serca...no ale skoro tyle prezentów to i musi być big choinka co to wszystko pomieści pod nią...aha weźcie pod uwagę pakowanie jeszcze, nie wyobrażam sobie zżeby zabrakło papieru ozdobnego, toreb, kokard, wstażek itd...
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar