2012-12-08

Pielęgnacja ciała

Sklep Internetowy Clareny dla zagranicznych klientów

Wraz z początkiem grudnia kosmetyki Clareny mogą kupować online klienci z państw Unii Europejskiej. Specjalnie dla nich firma otworzyła swój Oficjalny Sklep Internetowy.

Clarena to jeden  z największych polskich producentów innowacyjnych kosmetyków profesjonalnych, które są obecnie dostarczane do 19 państw Europy. Aby ułatwić dostęp do swojej oferty rosnącej liczbie klientów, firma uruchomiła Oficjalny Sklep Internetowy, dzięki któremu jej produkty można kupować szybko i bez wychodzenia z domu.

Z myślą o komforcie swoich zagranicznych klientów Clarena zadbała o kilka wersji językowych swojego sklepu. Na początek do wyboru jest język angielski, francuski i rosyjski, a za zakupy można oczywiście zapłacić w Euro.

W sklepie są dostępne wszystkie kosmetyki Clareny przeznaczone do pielęgnacji domowej, w tym dermokosmetyki i specjalistyczna linia podologiczna rekomendowana do przeciwdziałania nawet poważnym problemom skóry stóp.

- Decyzję o otwarciu sklepu internetowego podjęliśmy z myślą o wygodzie klientów, którzy do tej pory nasze produkty do pielęgnacji domowej mogli kupować jedynie w centrach Clareny oraz punktach partnerskich. Za granicą takie centra posiadamy w Brukseli i Londynie, ale nasze kosmetyki dostarczane są do 19 państw w Europie, a proces ekspansji marki na rynki zagraniczne wciąż się rozwija. Ograniczona dostępność do naszych produktów nie odpowiadała więc rosnącemu zainteresowaniu kosmetykami. Uruchomienie Oficjalnego Sklepu Internetowego ułatwi osobom dbającym o kondycję skóry dostęp do profesjonalnych kosmetyków, które można stosować samodzielnie w domu. Zależało nam, aby z tej dogodności mogli jak najszybciej skorzystać nie tylko Polacy, ale i zagraniczni sympatycy marki – komentuje prezes firmy Patricia Popławska.

Wygoda i łatwość zakupów to nie jedyne atuty Oficjalnego Sklepu Internetowego Clareny. Osoby kupujące online mogą liczyć na atrakcyjne upominki dołączane do zamówienia, a także korzystać z ciekawych promocji. Ponadto, na stronie sklepu znajdziemy Strefę Eksperta, w której można znaleźć artykuły i liczne porady specjalistów. Wszystko to dostępne na www.e-clarena.eu.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar