2012-11-29

Włosy

Mrs. Potters intensywna pielęgnacja

Seria odżywek bez spłukiwania to sposób na intensywną pielęgnację włosów dla zabieganych kobiet. Formuła bez spłukiwania pozwala na zaoszczędzenie czasu, jednocześnie zapewniając doskonałe nawilżenie włosów. Składniki pielęgnujące zawarte w odżywkach ułatwiają rozczesywanie i codzienną stylizację, zapobiegają również elektryzowaniu się włosów. Odżywki mają przyjemny, delikatny, a jednocześnie trwały zapach. W zależności od potrzeb można je pozostawić na umytych włosach lub spłukać.


  

Odżywka „odbudowa i nawilżanie” z ekstraktem z aloesu i jedwabiem


Odżywka do włosów suchych i zniszczonych zawiera ekstrakt z aloesu znany z silnych właściwości regenerujących i nawilżających oraz proteiny jedwabiu, które wygładzają włosy, nadają im elastyczność i połysk. Składniki pielęgnujące zawarte w odżywce przeciwdziałają elektryzowaniu się włosów, ułatwiają ich rozczesywanie oraz stylizację.
Efekt: włosy są zregenerowane i nabierają zdrowego wyglądu.

Pojemność -  250 ml
Cena detaliczna – 8,29 zł


 
Odżywka „ochrona koloru” z ekstraktem z ginkgo biloba i keratyną

Odżywka do włosów farbowanych zawiera regenerujący i wzmacniający włosy ekstrakt
z ginkgo biloba oraz keratynę, która odbudowuje strukturę włosów zniszczonych farbowaniem. Dodatkowo zawarty filtr UV chroni włosy przed promieniowaniem słonecznym. Składniki pielęgnujące zawarte w odżywce przeciwdziałają elektryzowaniu się włosów, ułatwiają ich rozczesywanie oraz stylizację.
Efekt: włosy są lśniące i pełne koloru.

Pojemność -  250 ml
Cena detaliczna – 8,29 złOdżywka z ekstraktem z imbiru i D-pantenolem


Odżywka do włosów osłabionych i wypadających zawiera ekstrakt z imbiru, który wzmacnia cebulki włosów i przeciwdziała procesom starzenia się skóry głowy oraz D-pantenol wspomagający odbudowę struktury włosów. Składniki pielęgnujące zawarte w odżywce przeciwdziałają elektryzowaniu się włosów, ułatwiają ich rozczesywanie oraz stylizację.
Efekt: włosy są wzmocnione i nabierają zdrowego wyglądu.

Pojemność -  250 ml
Cena detaliczna – 8,29 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar