Diky

2012-11-20

Oczy

Eyelinery od Simple Beauty, czyli jak namalować kreskę idealną

Kreski namalowane eyelineramipodkreślają oczy i nadają spojrzeniu głębi. Poprawiają kształt oczu i uwydatniają ich piękno. Eyelinery Simple Beauty  pozwalająna wygodne rysowanie kresekna górnej lub dolnej powiece, tuż przy linii rzęs. Nie rozmazują się i na długo pozwalają kusić spojrzeniem.

 

 


Zastosowanie eyelinera może dać niezwykły efekt w makijażu. Kosmetyk pozwala poprawić kształt oka i wydobyć ze spojrzenia piękno. Najczęściej stosowane jest malowanie kreski na górnej powiece, ponieważ pasuje prawie wszystkim. Prawie. Dlatego  Simple Beauty opracowało 7 wskazówek - czego unikać i jak poprawnie malować się eyelinerem.

1)    Jeśli masz małe oczy, unikaj malowania ich dookoła. Wystarczy cieniutka kreska na dolnej powiece.
2)    Szeroko osadzone oczy, optycznie przybliżysz do siebie, jeśli linie poprowadzisz wyłącznie w wewnętrznych kącikach oczu.
3)    Blisko siebie osadzone oczy oddalisz malując kreski w zewnętrznych kącikach.
4)    Jeśli masz duże oczy, kreski możesz malować na obu powiekach, omijając wewnętrzne kąciki.
5)    Jeśli nigdy wcześniej się nie malowałaś, zastosuj metodę dla początkujących. Zamiast od razu malować całą kreskę, stawiaj pojedyncze kropeczki na przestrzeni między rzęsami, dokładnie na ich wysokości. W ten sposób otrzymasz efekt, jakby Twoje rzęsy były naturalnie grube. Wprawa przyjdzie z czasem.
6)    A jeśli drżą Ci ręce -oprzyj łokcie o stół. Tak będzie zdecydowanie łatwiej.
7)    Ciemna linia jest niezbędna w makijażu smoky eyes. Maluj ją bardzo starannie i dokładnie, aby spod rzęs nie prześwitywały jasne plamki skóry. Nawet niewielkie popsują cały efekt.

Eyelinery Simple Beauty występują w dwóch kolorach: czarnym i brązowym.

Cena - 18 zł.

Powodzenia!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar