2012-11-19

Hobby

Bezpieczeństwo w Cyberświecie – ANTYWIRUSY MCAFEE 2013

Wydawnictwo Techland, oficjalny dystrybutor produktów McAfee na Polskę, z przyjemnością informuje o wprowadzeniu na rynek najnowszych wersji antywirusów. Produkty AntiVirus Plus, Internet Security oraz Total Protection są już dostępne w wersji na rok 2013 na 1 lub 3 PC.


 


 


Firma McAfee jest największym na świecie przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w technologiach zabezpieczeń. Nieustannie pracuje nad rozwiązywaniem najważniejszych problemów w tej dziedzinie. Oferuje proaktywne i sprawdzone rozwiązania, które zabezpieczają systemy i sieci na całym świecie, umożliwiając użytkownikom bezpieczne istnienie w cyberświecie.

„Wiele osób wciąż jeszcze nie ma świadomości tego, jak istotne są programy antywirusowe. Każdy z nas powinien takich programów używać na co dzień, jeśli korzysta z komputera oraz surfuje w Internecie. Z wielu zagrożeń nawet nie zdajemy sobie sprawy, szczególnie gdy z dobrodziejstw sieci korzystają dzieci. W takiej sytuacji dobrze jest używać sprawdzonych rozwiązań takich jak McAfee.” – komentuje Krzysztof Kamler, Brand Manager firmy Techland.

Czym są antywirusy?
Komputerom osobistym, właściwie od początku ich istnienia towarzyszyły wirusy, dlatego już we wczesnych latach siedemdziesiątych pojawiły się na świecie pierwsze programy antywirusowe wyposażone w proste funkcje. Dopiero po rozpowszechnieniu się Internetu, wirusy komputerowe stały się uciążliwe.

Program antywirusowy to złożona aplikacja komputerowa, która ma na celu wykrywanie, usuwanie oraz zabezpieczanie systemu przed wirusami i złośliwemu oprogramowaniu, przeciwko hakerom i złodziejom. Antywirusy to także ochrona rodzicielska, sieci społecznościowych oraz własnej tożsamości.

Antywirusy McAfee

AntiVirus Plus 2013
McAfee AntiVirus Plus został stworzony, aby zapewnić niezbędną ochronę podczas prowadzenia transakcji, przeglądania stron, korzystania z portali społecznościowych oraz aby dać poczucie bezpieczeństwa, chroniąc przed najnowszymi zagrożeniami. Produkt oferuje kompletną ochronę przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem oraz zaporę — w pojedynczym, zintegrowanym pakiecie.

Internet Security 2013

McAfee Internet Security zapewnia ochronę podczas korzystania z Internetu, w czasie rzeczywistym chroniąc przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem, spamem. Oferuje także bardzo ważną funkcję kontroli rodzicielskiej i zaporę. McAfee Internet Security zapewnia wszechstronną ochronę przed najnowszymi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu. Internet Security jest dla osób, które chcą łączyć się z innymi, przeglądać strony internetowe, robić zakupy w sklepach internetowych, nie myśląc bezustannie o zagrożeniach w sieci.

Total Protection 2013
Bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. McAfee Total Protection to wszechstronne oprogramowanie obejmujące ochronę w czasie rzeczywistym przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, filtry antyspamowe, zaporę internetową, kontrolę rodzicielską oraz szyfrowanie plików. Zabezpiecza również przed kradzieżą tożsamości, zagrożeniami w portalach społecznościowych oraz atakami hakerskimi. McAfee Total Protection to kompletna ochrona komputera.

 
Antywirusy McAffe na rynku już 16 listopada

w cenach 79,90 zł – 139,90 zł w zależności od wersji.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar